Pagina 3 din 21 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 164

Subiect: Accesorii mireasa in Suceava (verighete, bijuterii, diademe, voal etc.)

Inregistrat
    07.02.2010

Implicit Re: Bijuterii pentru nunta (inelul de logodna, verighete, diferite accesorii)

miresici si-a luat cineva verighete de la fabrica de bijuterii?...realitatea e la fel ca modelele di pagina de prezentare?

Inregistrat
    13.01.2010

Implicit Re: Bijuterii pentru nunta (inelul de logodna, verighete, diferite accesorii)

Citat Postat de cactus Vezi mesajul
    miresici si-a luat cineva verighete de la fabrica de bijuterii?...realitatea e la fel ca modelele di pagina de prezentare?
    si unde e fabrica asta? sau ce e? e un brand?nu am auzit

Inregistrat
    07.02.2010

..atcom se numeste ...sper sa nu fiu banata pt reclama...mi-e imi plac ...doar ca nu am auzit de ei ..i-am gasit in cautarile mele pe net ...si nu stiu cat sunt de seriosi .

Inregistrat
    23.08.2009

buna fetelor am intrat si eu sa va citesc dupa o pauza destul de lunga.mi`am gasit verighetele in mall la magazinul de langa quartz.nu mai retin dak erau de la coriolan, insa se fac pe comanda au si mai multe modele, le alegi tu cum iti place mai lucios, mat critalizat sau cate grame sa fie..eu le vreau simple, latutze si mate.sper sa le achizitionez dupa Pasti si o sa pun si niste foto.

Inregistrat
    03.03.2009

Smile Re: Bijuterii pentru nunta (inelul de logodna, verighete, diferite accesorii)

Eu tot din mall le-am luat,750 ron amandoua..inscriptionate
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    13.01.2010

Citat Postat de SWEET_ANNA Vezi mesajul
    Eu tot din mall le-am luat,750 ron amandoua..inscriptionate
    foarte frumos modelul..sunt coriolan?
    de la atlantis gold le`ai luat? si cate grame au amandoua? mi se pare super pretz!
    sa le purtati sanatoshi!

Inregistrat
    06.07.2009

Am dat si noi comanda de verighetute. Cica dureaza 2-3 saptamani, abia astept!

Inregistrat
    28.03.2009

Smile Re: Bijuterii pentru nunta (inelul de logodna, verighete, diferite accesorii)

Citat Postat de agness Vezi mesajul
    foarte frumos modelul..sunt coriolan?
    de la atlantis gold le`ai luat? si cate grame au amandoua? mi se pare super pretz!
    sa le purtati sanatoshi!
    aceasta firma o gasiti si in zimbru si de acolo le luati ceva mai ieftin
    noi vazusem in mol si nu aveau marimea sotului de aceea ne-au trimis in zimbru de unde le-am luat cu 50sau70 lei mai putin si i-am spus sotului ca avem cu ce sa le udam
    inscriptionarea este gratis cel putin la noi asa a fost anul trecut

Pagina 3 din 21 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us