Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 38

Subiect: Comici la nunta??

Inregistrat
    22.04.2007

Implicit Comici la nunta??

Dicutand cu iubi al meu,ne-a venit o idee.Ce ar fi sa chemam 2 comici la nunta? E o idee minunata zice el,ca a fost odata la o nunta si acolo au fost prezenti 2 comici si i-au placut tare mult.Bunn ,dar unde gasesc eu asa ceva ??Aveti idee?

Inregistrat
    05.11.2007

Implicit Re: Comici la nunta??

incearca la agentiile care se ocupa cu divertisment pe la diverse evenimente,la un chef de craciun de la lucru am avut piratii si un magician mi sa parut putin cam copilaresc ar merge mai degraba la zile onomastice pt copii acum depinde si de comedienii ce program ar putea avea,

Inregistrat
    11.06.2009

Poati chiar la taetru de comedie sa gasesti...mie una imi place Jean Paler

Inregistrat
    24.09.2009

Stiu eu unul... Mos Scarlatache.
    A fost la mine la nunta, am ras cu lacrimi. E super misto, daca vine pe la 3 dimineata cand deja lumea este un pic obosita. Iti trezeste toti invitatii la viata A venit imbracat in costum popular si cu opinci

Eu l-am gasit prin cei de la Nazdravanii. Adica, cand am vorbit cu ei pentru nunta, m-au intrebat daca il vreau si pe Mos Scarlatache. Si l-am luat si pe el. Si mi-am luat si dansatori tot prin ei.

Ia numarul de telefon de pe site si suna-i. Nu cred ca strica o intrebare, sigur iti da un numar de telefon. Cu mine au fost foarte draguti si m-au ajutat cu tot ce am vrut.
    Ultima editare de mihu : 10.11.2009 10:46:20 Motiv: site

Ma intereseaza si pe mine subiectul ... a mai avut cineva asa eveniment la nunta? Astept si alte propuneri ....

Inregistrat
    08.05.2010

Citat Postat de Mica_galati Vezi mesajul
    Stiu eu unul... Mos Scarlatache.
    A fost la mine la nunta, am ras cu lacrimi. E super misto, daca vine pe la 3 dimineata cand deja lumea este un pic obosita. Iti trezeste toti invitatii la viata A venit imbracat in costum popular si cu opinci

Eu l-am gasit prin cei de la Nazdravanii. Adica, cand am vorbit cu ei pentru nunta, m-au intrebat daca il vreau si pe Mos Scarlatache. Si l-am luat si pe el. Si mi-am luat si dansatori tot prin ei.

Ia numarul de telefon de pe site si suna-i. Nu cred ca strica o intrebare, sigur iti da un numar de telefon. Cu mine au fost foarte draguti si m-au ajutat cu tot ce am vrut.

Poti sa-mi spui si mie cat ai platit pt ei?

Inregistrat
    16.11.2009

Noi la nunta o sa avem "comici" si 2 dansatoare, la inceput cand am auzit de dansatoare am zis nu, ca miresica trebuie sa fie in centrul atentiei, dar asa era alcatuita formatia care o sa ne cante la nunta si pana la urma m-au lamurit ca dansatoarele apar doar cand intra si cei 2 sau 3 comici, in concluzie am zis ok. Cum va fi o sa vedem...oricum acum se poarta sa fie si un moment artistic.

Inregistrat
    21.09.2010

Implicit spectacol stand -up comedy la nunta

buna
    ce ziceti fetelor de ideea mea? i-am spus si viitorului meu sot si nu i se pare tocmai ok, dar mie mi se pare o idee buna. nu cred ca e foarte costisitoare (ma gandeam la o ora cu un actor). bineinteles spectacolul trebuie sa fie decent ca sa placa tuturor. deci, voua cum vi se pare?

Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us