Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 14 din 14

Subiect: restaurant cerbul complex achim

Implicit Re: restaurant cerbul complex achim

Citat Postat de fluieraru_mihaela Vezi mesajul
    buna iza....in primul rand casa de piatra, si tot ce va doriti......cat despre meniu, nu am stabilit nimic, o sa stabilim meniul cu ei, pe 1 iulie, dupa ce am strans toate confirmarile, si dam comanda de meniuri pt nunta....la noi, nasu a zis ca vrea meniul cu peste, asa ca o sa ne complicam un picut, dar nu conteaza....speram sa iasa totul bine.....pe mine insa, ma pune pe ganduri, decorarea salii, as vrea ceva deosebit, am o gramada de idei, si in acelasi timp, nu ma atrage nimic.....mai e asa putin, si ink nu ne-am intalnit cu baiatul cu deco, sa stabilim ce si cum....cat despre cocarde, aia e o alta problema, care nu imi da pace...nu am gasit nimic rustic, sau ceva cu floarea soarelui.....tu ti-ai luat ceva???da-mi si mie niste idei, ca sunt stresata rau......in rest, sper sa mai vorbim, sa iasa ceva fain tare,pt amandoua., putem face un schimb de idei, poze, etc....multumesc din suflet...astept un semn de la tine...
    iti multumesc pt urari si pt raspuns .la capitolul decoratiuni si eu sunt in pom ,dar astazi ma duc sa-mi iau vereghetele si sa vb si despre decoratiuni ,momentan sunt la servici si nu pot vb mult timp dar o sa intru in seara asta si iti povestesc si ce am gasit ,si eu vreau ceva deosebit (afara vreau sa pun covor rosu si pe marginea lui faclii aprinse mi se pare fff potrivit pt locatia respectiva )mai vb diseara .pupici

Inregistrat
    08.12.2008

buna,
    am fost la o nunta la achim si meniul era undeva in jur de 75 ron de persoana, asa ne-a zis cineva din personal. plus ca am vazut niste decoratiuni foarte frumoase, am inteles ca s-a ocupat cineva de pe strada cetatii dupa cum mi-a zis femeia din personal. incearca sa-i gasesti ca sunt sigur ca ei stiu si de meniu si de detalii. bafta si casa de piatra

Inregistrat
    28.06.2010

Citat Postat de stefilos Vezi mesajul
    buna,
    am fost la o nunta la achim si meniul era undeva in jur de 75 ron de persoana, asa ne-a zis cineva din personal. plus ca am vazut niste decoratiuni foarte frumoase, am inteles ca s-a ocupat cineva de pe strada cetatii dupa cum mi-a zis femeia din personal. incearca sa-i gasesti ca sunt sigur ca ei stiu si de meniu si de detalii. bafta si casa de piatra
    buna,
    si eu am nunta tot la achim pe 21 august.mie mi-a spus ca 85ron meniul de persoana.
    pe mine m-a demoralizat faptul ca am fost in cursul saptamanii trecute pe acolo si nu am gasit pe nimeni,oare sa fie vorba de faptul ca nu s-au facut nunti in perioada asta?

Inregistrat
    17.11.2008

eu am avut nunta anul trecut la chim..nu-i problema..stai linistita......poate o fi si din cauza crizei...anul trecut erau nunti acolo in fiecare sambata.....eu am fost multumita de cum a iesit nunta mea acolo...nu foarte multumita...k nu ai cum sa iasa totul foarte bine...dar avand in evdere ca toata lumea a fost foarte multumita ....m-a linistit...... asa ca...nu te stresa.....pupici

Inregistrat
    16.07.2010

cine se ocupa cu planificarea nuntilor acolo? cunosti un nume?

Inregistrat
    17.11.2008

normal patronul....dar daca nu-l gasesti intreaba de dna consuela...de obicei e pe acolo daca nu , cere la ospataritele de acolo un numar de telefon...

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us