Pagina 1 din 25 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 194

Subiect: ani de liceu....bucuresti

Inregistrat
    25.06.2006

Implicit ani de liceu....bucuresti

asta pt ca,catalina a creat un subiect de acest gen pt timisoara si fetele din bucuresti vroiau sa povesteasca si ele despre anii de liceu,m am gandit sa povestim si noi aici despre anii de liceu........

sa incep eu>am terminat liceul "alexandru ioan cuza",fostul MF3-"fabrica de robotei" (asa ne spuneau)....asta se intampla acu 7 ani....de abia astept intalnirea de 10 ani....sper sa se tina..... ....diriginti,vreo 3 la nr.... .........ghinionul clasei noastre

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: ani de liceu....bucuresti

Eu am terminat tudor vladimirescu acum 4 ani. Era aproape de casa... hehehe. Mai sunt in contact cu fosti colegi.

Inregistrat
    03.10.2006

Si eu am fost la Eugen Lovinescu (si la mine aproape de casa hihihihihihihi ) pina in '94 dar am plecat din tara in clasa aXIa si n-am terminat cu colegii mei
    Dar tin legatura cu multi dintre ei de parcanu ne-am vazut de o saptamina .
    Am avut niste colegi super si cite timpenii am facut impreuna..... nici acum nu-mi vine sa cred. Anii de liceu au fost unii din cei mai frumosi ani din viata mea.....parca vb din "liceenii"

Inregistrat
    07.02.2005

Eu am terminat Spiru Haret, in 1997... Ce ani...

Inregistrat
    07.02.2005

Pentru mine liceul va avea toata viata un loc special in inima mea. Am terminat Sf Sava in 2000, tin legatura cu o parte dintre colegi, de fapt suntem cei mai buni prieteni. La nunta, nasii, domnisoarele si cavalerii de onoare, toti mi-au fost colegi de clasa! Si, bineinteles... sotul meu! Cu care am facut cele mai mari nebunii! El ma ajuta sa cuceresc diversi baieti de care eram indragostita! Si asa ne-am dat noi seama ca ne potrivim, chiar foarte bine! Asa ca pentru mine liceul reprezinta cea mai frumoasa perioada din viata mea!

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de syyylviuta
    Pentru mine liceul va avea toata viata un loc special in inima mea. Am terminat Sf Sava in 2000, tin legatura cu o parte dintre colegi, de fapt suntem cei mai buni prieteni. La nunta, nasii, domnisoarele si cavalerii de onoare, toti mi-au fost colegi de clasa! Si, bineinteles... sotul meu! Cu care am facut cele mai mari nebunii! El ma ajuta sa cuceresc diversi baieti de care eram indragostita! Si asa ne-am dat noi seama ca ne potrivim, chiar foarte bine! Asa ca pentru mine liceul reprezinta cea mai frumoasa perioada din viata mea!
    ca in filme...mai intai e prietenul tau cel mai buna si te ajuta sa cuceresti baieti, iar apoi va indragostiti....ce romantic

Inregistrat
    07.02.2005

Si eu am facut liceul tot aproape de casa mai precis in Dimitrie Bolintineanu, am terminat in 2004, din pacate diriginti am avut mai multi dar aste e oricum am avut niste ani de liceu foarte frumosi.Si inca mai pastrez legatura cu unii dintre colegi.

Inregistrat
    07.08.2006

Eu am facut liceul la Scoala Centrala. Au fost cei mai frumosi ani si am ramas cu o sumedenie de amintiri frumoase. Am pus si cateva poze cu mine si fetele, sa vedem dak ma recunoasteti. In ultima poza (cea cu panoul din curtea liceului) apare colega mea de banca hranind cu pufuleti victimele inundatiilor.
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 1 din 25 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us