Pagina 1 din 337 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 2689

Subiect: Miresici din Judetul Arad

daniela2 Guest

Post Miresici din Judetul Arad

Buna tuturor,
    Am ajuns la partea informativa in legatura cu coafura si machiajul pt nunta. Daca cineva stie vreun salon bun si de care a fost multumit o rog sa mi-l recomande si mie. Problema e ca in ziua nunti vom fi mai multe la coafat de aia vreau sa aleg un salon si nu o persoana care sa vina acasa. Va multumesc anticipat.

daniela2 Guest

Implicit Restaurante in Arad ?

Buna,
    Face cineva dintre voi nunta in Arad ? Ce restaurant ati ales ? Poate cineva sa-mi dea un sfat ? Va multumesc anticipat.

daniela2 Guest

Implicit Am nevoie de sfaturi. Traditii si obiceiuri in Arad ?

Buna miresicelor,
    Anul asta ma casatoresc si eu dar am o multime de intrebari inca fara raspuns. Toata organizatia e pe capul meu si un mic ajutor din partea bunicilor. Eu locuiesc in strainatate si nu am mai fost de multa vreme in romania la o nunta sa mai vad obiceiurile. Eu ma voi casatori in Arad si daca sunt persoane care ma pot ajuta cu sfaturi si obiceiuri din partea asta as fi foarte multumita. Pregatirile au inceput dar mai sunt multe de facut si clarificat. Va multumesc anticipat.

Implicit Re: Restaurante in Arad ?

nu stiu dc mai conteaza acum raspunsul meu,dar ti-l ofer cu tot dragul.... eu m-am gandit pt Maranata(Micalaca) (nr.mediu de persoane)sau alte biserici baptiste ex.Dragostea.(Parneava)

Implicit Mirese Arad

am vazut ca sunt si mirese de Arad...p-aici,p-acolo.... Ar fi bine sa ne dam cu parerea despre magazinele de aici...cine vrea. Va astept.

Implicit Re: Mirese Arad

eu sunt "ultimul mohican"? chiar nu mai e nimeni din Arad??????

Inregistrat
    15.12.2006

Implicit expo mariage planner 2007 Arad

Cine ma poate ajuta cu data organizarii targului de nunta din Arad?
    Cred ca se numeste Expo Mariage Planner...

multumesc
    Alina

Inregistrat
    18.12.2006

Implicit Re: expo mariage planner 2007 Arad

Buna! Tragul de nunti va fi intre 16 si 18 februarie la Teatrul de Stat. Ai gasit ceva firme de decoratiuni pana acum?

Pagina 1 din 337 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us