Pagina 2 din 51 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 405

Subiect: Restaurante in Zalau

Inregistrat
    10.08.2009

Implicit Re: restaurant in Zalau?

imi trimiti te rog si mie poze cu restaurant transilvania din zalau?
    Mersi mult...

Inregistrat
    25.07.2009

Implicit Re: Restaurante in Zalau

Salut. Nu stie nimeni cate ceva despre restaurantul popasul romanilor? in special despre mancarea de acolo. Localul l-am vazut si este f frumos.
    Ultima editare de Adriana_A : 24.08.2009 19:41:19

Inregistrat
    22.09.2009

ooooooooo daaaaaaaaa.... si eu mi-as dori la popasul romanilor sau chiar la perla mesesului.... la perla mesesului am fost sa vad cum este inauntru,,, este super...singura problema ar fi ca ar trebui sa impart invitatii in local si pe teresa, lucru care mie nu imi convine pt ca as vrea sa ii am pe toti intr-o singura incapere.

dar ce stiti despre popasul romanilo?... am vazut ca au renovat si ca s-au tinut si cateva nunti deja acolo... pe mine m-ar interesa daca am loc pt 300-350(max) de persoane si preturile.

va roooog... daca aveti informatii si poze....plsssssss

Inregistrat
    25.07.2009

Localul l-am vazut este super. Intra pana in 350 de invitati asa mia spus mie. Meniul este de la 130 in sus depinde de ce vrei. Cel la 130 mi s-a parut cam saracacios. Cel mai bine ar fi sa mergi sa vezi localul. Spatiul e mare si este lux pe langa perla mesesului.

Citat Postat de cami_rus86 Vezi mesajul
    ooooooooo daaaaaaaaa.... si eu mi-as dori la popasul romanilor sau chiar la perla mesesului.... la perla mesesului am fost sa vad cum este inauntru,,, este super...singura problema ar fi ca ar trebui sa impart invitatii in local si pe teresa, lucru care mie nu imi convine pt ca as vrea sa ii am pe toti intr-o singura incapere.

dar ce stiti despre popasul romanilo?... am vazut ca au renovat si ca s-au tinut si cateva nunti deja acolo... pe mine m-ar interesa daca am loc pt 300-350(max) de persoane si preturile.

va roooog... daca aveti informatii si poze....plsssssss

Inregistrat
    22.09.2009

Abia astept sa merg sa le colind pe toate.... oricum am in vizor ceva local de pe meses, iubitul meu ma lasa sa aleg asa ca vreau un local care sa ma dea gata... dar cel mai important lucru ar fi sa nu stea invitatii inghesuiti si sa am un ring de dans foaaarte mare pt ca avem neamuri petrecarete...
    cat se plateste avans acum la local? se da cat vrei sau au ei o suma fixa?

Inregistrat
    29.12.2007

Abia astept sa merg sa le colind pe toate.... oricum am in vizor ceva local de pe meses, iubitul meu ma lasa sa aleg asa ca vreau un local care sa ma dea gata... dar cel mai important lucru ar fi sa nu stea invitatii inghesuiti si sa am un ring de dans foaaarte mare pt ca avem neamuri petrecarete...
    noi am dat 20 de mil

Inregistrat
    23.03.2007

Cred ca depinde de restaurant. Noi am dat anul trecut 1500 ron ( 15 mil.) la Severus si a fost o taxa stabilita de ei.

Inregistrat
    22.09.2009

ma asteptam la sume fabuloase de 100 milioane dar sper sa nu ne ceara totusi mai mult de 15mil sau sa lase in rate ar fi super

Pagina 2 din 51 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us