Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 39

Subiect: Firme decoratiuni/ organizare evenimente in jud Hunedoara

Inregistrat
    01.02.2007

Implicit Miresici din Deva

Vreau si eu sa am cu cine sa vorbesc.....din zona in care voi avea nunta. Stie cineva o firma buna din Deva pentru decorul localului???

Inregistrat
    11.02.2008

Implicit Re: Unde sunt miresicile din Deva??????

Citat Postat de atzunel Vezi mesajul
    Chiar , nimeni din Deva fetelor?!
    si eu sunt din deva!!!suntem asa de putine...in legatura de firme de amenajari,eu am ales o firma din hunedoara,imi doresc aranjamente doar din flori naturale!!!
    fotografi ceva,cunoasteti in zona?

Inregistrat
    10.11.2008

Implicit Re: Miresici din Deva

Eu am incheiat deja contractul cu o firma de decorari din Hunedoara, aici voi avea si nunta ,in august 2009 si mi-a placut fff mult ce am vazut in pozele pe care mi le-a aratat, si am mai vorbit cu persoane care au decorat sala cu aceasta firma, daca e cineva interesat va dau datele ,doar lasati-mi un PM Spor la pregatiri fetelor!
    ACCESORII MIREASA, PANTOFIORI SI GENTUTA
    http://www.miresici.ro/showthread.php?t=27503

Inregistrat
    08.03.2009

buna!!!sunt din mm,dar m-am mutat in deva de aproximativ un andaca vreti idei pt decorarea salii va pot ajuta..am cateva poze pe calc..sau mai bine stam la o cafea,ca oricum nu cunosc prea multa lume pe aici,cu ocazia asta imi fac si eu prietenev-am pupat

Inregistrat
    01.05.2009

Citat Postat de miresica_YANNA Vezi mesajul
    Eu am incheiat deja contractul cu o firma de decorari din Hunedoara, aici voi avea si nunta ,in august 2009 si mi-a placut fff mult ce am vazut in pozele pe care mi le-a aratat, si am mai vorbit cu persoane care au decorat sala cu aceasta firma, daca e cineva interesat va dau datele ,doar lasati-mi un PM Spor la pregatiri fetelor!

Si eu sunt din Hunedoara chiar din oras,si am nunta si botez luna viitoare pe 13.La ce firma ai apelat?Eu am vb cu cineva,dar inca nu am stabilit detalii

Inregistrat
    01.05.2009

Citat Postat de pop_corina Vezi mesajul
    buna!!!sunt din mm,dar m-am mutat in deva de aproximativ un andaca vreti idei pt decorarea salii va pot ajuta..am cateva poze pe calc..sau mai bine stam la o cafea,ca oricum nu cunosc prea multa lume pe aici,cu ocazia asta imi fac si eu prietenev-am pupat

Bine ai venit printre noi.Eu stau in Hunedoara,si voi avea nunta luna viitoare daca ai poze,astept sa ne arati.Nici eu nu cunosc lumea de pe aici,dar sper sa imi fac ceva cunostinte

Implicit Re: Firme decoratiuni/ organizare evenimente in jud Hunedoara

buna ,dc vrei o firma serioasa din deva am auzit de almideco
    majoritatea pe kre ii cunosc au ales firma asta, se ocupa cu tot ,filmat fotografiat,aranjamente tot ce vrei
    lucra mai scump decat celelalte dar sunt seriosi
    am fost la o nunta la care au arnjat ei mesele si mi-a placut f mult
    cine stie poate o sa iti placa,merita incercat.
    bafta

Inregistrat
    12.02.2009

Citat Postat de sultanica Vezi mesajul
    Vreau si eu sa am cu cine sa vorbesc.....din zona in care voi avea nunta. Stie cineva o firma buna din Deva pentru decorul localului???
    DecoEfect este din Hunedoara, dar organizeaza evenimente in toata tara.

Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us