Pagina 2 din 10 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 77

Subiect: Filmarea de nunta in Botosani

Inregistrat
    14.03.2008

Implicit Re: Cameramani si fotografi in Botosani

Citat Postat de covib Vezi mesajul
    Salut!
    Noi am luat pe cineva din Dorohoi; ne-a cerut 1000 lei (2 fotografi, 1 album (super misto!), 4 DVD-uri, 3 ore de filmat si toate pozele pe Dvd-uri) iar pentru fiecare poza scoasa este 0,1 lei. Noua mi s-a parut super ok! Spor la pregatiri!
    Buna! Eu sunt o miresica de 2009, din Dorohoi si m-ar interesa nr de telefon al celui care filmeaza la nunta ta. Multumesc.

Inregistrat
    24.10.2008

Citat Postat de covib Vezi mesajul
    Salut!
    Noi am luat pe cineva din Dorohoi; ne-a cerut 1000 lei (2 fotografi, 1 album (super misto!), 4 DVD-uri, 3 ore de filmat si toate pozele pe Dvd-uri) iar pentru fiecare poza scoasa este 0,1 lei. Noua mi s-a parut super ok! Spor la pregatiri!

Buna! sunt si eu o miresica de 2009...si te rog, dak esti draguta, sa-mi dai si mie un pm cu datele de contact ale celui care ti-a realizat tie filmarea la nunta.Te rog!! ms anticipat...o zi faina

Inregistrat
    24.10.2008

Citat Postat de cristina07 Vezi mesajul
    Cei mai rezonabili in Botosani sunt 2 tipi care mi-au filmat si mie.Pretul este 350 de euro,filmat 6 ore(editare personalizata) si fotografiile(400-500)pe dvd(ti le scoti pe care vrei.mi se pare cel mai ok,nu sa le dai lor 2,3,4 lei pe poza cand de scos o poza 10/15 e 0,7 lei).La cumatrie iau 250 de euro.Fac si sonorizari daca nu vreti formatie,cu 200 de euro.Sunt cei mai ieftini si seriosi din Botosani.daca vreti nr lor contactati-ma pe email.

Buna. Imi poti da si mie un pm cu adresa de contact a celor 2 tipi care au filmat la nunta ta din Bt??Te rog..astept pm tau!!poop

Inregistrat
    05.10.2006

Implicit Re: fotografi in Botosani

[]
    de aia intram pe alt site

o sa ma mai documentez si ma decid cat de curand ca se face tarziu si nu mai gasesc pe nimeni....

stiti pe cineva in botosani care filmeaza, fara poze pana in 8 mil?
    "Grammar": the difference between knowing your shit and knowing you're shit !

Inregistrat
    19.09.2008

Implicit Re: Cameraman, video jud Botosani

A auzit cineva de Misha Studio?Ce parere aveti despre ei?

Inregistrat
    13.02.2009

Citat Postat de Monmon Vezi mesajul
    Buna. Imi poti da si mie un pm cu adresa de contact a celor 2 tipi care au filmat la nunta ta din Bt??Te rog..astept pm tau!!poop
    Buna! Te rog sa-mi dai si mie datele celor doi daca le-ai obtinut...Multumesc

REMEMBER: One minute on your lips, forever on your hips !!!

Inregistrat
    05.10.2006

fetelor nu stiti pe cineva care doar filmeaza la nunta pentru maxim 10 mil in botosani sau pe undeva pe langa (dorohoi...)
    "Grammar": the difference between knowing your shit and knowing you're shit !

Inregistrat
    17.06.2008

ca sa activam putin acest topic, sa va impartasesc putin din aventura mea cu filmatul: in contract aveam prevazut un termen de livrare de 2 luni, dar stiam de el deoarece tipul lucreaza si in alta parte, pe langa pasiunea pt filmat...si am zis ca na, daca tot e sa obtin ceva frumos merita sa astept.
    la 2 saptamani dupa nunta am primit brutul urmand ca partea prelucrata sa fie livrata conform contractului, dar la parintii mei deoarece noi nu mai eram in zona.
    au trecut 2 luni...nimic...sun la el...cica saptamana viitoare le primesc! ok..astept...trece o saptamana...sun iarasi...aceeasi poveste..plus altele ca ii da nu stiu ce eroare cand ruleaza, etc! chestia asta s-a tot repetat...la o luna de asteptare mi-a zis ca le-a trimis cu posta romana...astept..trece o sapt, nimic. cica face el reclamatie la posta...dar dureaza 30 zile pana primeste raspunsul...cica s-au ratacit!
    mai trece ceva timp si insist iarasi la el...il rog sa faca alte copii si sa le trimita cu un curier...primesc iarasi promisiuni...astept iarasi cateva zile bune si intr-un sfarsit..fericit...primesc vestea ca filmuletele noastre au ajuns la destinatie (asta se intampla undeva acu 2 saptamani). intre timp au ajuns dvd-urile si la noi si abia zilele trecute am putut vedea si noi partea prelucrata! m-a bucurat totusi mult calitatea produsului final, asa ca mi-a mai trecut putin din suparare!

concluzia e ca, chiar daca am avut un contract super bine pus la punct (lucrez in domeniul contracte, asa ca nu avea portite de scapare), am avut ghinionul de a astepta ceva timp ca cealalta parte sa isi respecte obligatiile. oricum am transmis fotografului nemultumirea mea de atunci (fusese recomandat de el) si probabil va mai ezita la randul lui sa il recomande cu aceeasi caldura!

oau...cat am scris...ma dor degetele! good night girls!

Pagina 2 din 10 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us