Pagina 602 din 602 PrimulPrimul ... 102502552592600601602
Rezultate de la 4.809 la 4.815 din 4815

Subiect: Off topic Timis

Inregistrat
    21.12.2010

Implicit Re: Off topic Timis

Puteti sa imi recomandati si mie pe un avocat care sa fie specializat in Codul Muncii? Am o problema cu niste adeverinte de la un loc de munca al tatalui meu si nu sunt deloc ok pentru Casa de Pensii. Ar putea pirde 10 ani de munca...

Multumesc!

Inregistrat
    18.10.2006

Buna ziua,cu ce agentii de turism ati merg in vacanta?

Buna,
    Sunt din Constanta si pe 31 august ajung in Timisoara pentru o nunta la restaurantul/hotelul Moticica. As avea nevoie sa imi recomandati un coafor in zona hotelului ca sa nu mai pierd vremea si sa bantui prin oras pt coafat fara programare.

Inregistrat
    03.01.2007

Buna ziua!
    Sunt din Constanta si as dorii sa ma ajutati cu ceva va rog.Am gasit un site de mobila in care scrie ca au showroom in Timisoara.Se numeste Divani&Sofa si scrie ca e pe bdul Liviu Rebreanu 1/3. Vroiam sa stiu daca exista aceste magazin pt ca vreau sa comand niste mobila si ma obliga sa platesc integral inainte.Vroiam sa stiu daca stie cineva acest magazin,sa nu fie vreo teapa.Am inteles ca sunt noi pe piata! Multumesc mult!

Inregistrat
    23.05.2012

Citat Postat de dani19_10dani Vezi mesajul
    Buna ziua!
    Sunt din Constanta si as dorii sa ma ajutati cu ceva va rog.Am gasit un site de mobila in care scrie ca au showroom in Timisoara.Se numeste Divani&Sofa si scrie ca e pe bdul Liviu Rebreanu 1/3. Vroiam sa stiu daca exista aceste magazin pt ca vreau sa comand niste mobila si ma obliga sa platesc integral inainte.Vroiam sa stiu daca stie cineva acest magazin,sa nu fie vreo teapa.Am inteles ca sunt noi pe piata! Multumesc mult!
    Da, magazinul exista la locatia mentionata. Sunt italieni.

Inregistrat
    10.08.2009

Citat Postat de Princes Vezi mesajul
    Buna ziua,cu ce agentii de turism ati merg in vacanta?
    Si noi suntem foarte interesati de o agentie de turism, din Timisoara, specializata doar pe vacante in Tenerife. Nu cred ca pot sa ii dau numele, dar daca isi da seama cineva despre ce agentie vorbesc, as fi fericita sa aflu cat de serioasa este ... tocmai am primit o super oferta de la ei

uite, eu va fac cunostinta cu blogul meu de creatii vestimentare unicat si m-as bucura daca mi-ati impartasi opiniile voastre legate de acestea. ma puteti contacta la adresa [email protected]
    https://madalinaivanoff.wordpress.com/

Pagina 602 din 602 PrimulPrimul ... 102502552592600601602

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us