Rezultatele sondajului: Ce buget ati aloca pt imortalizarea evenimentului dvs?

Voturi
371. Nu poți vota în acest sondaj
  • pina in 1000 lei

27 7,28%
  • 1000 - 2300 lei

160 43,13%
  • 2400 -4500 lei

118 31,81%
  • peste 3500 lei

66 17,79%
Pagina 2 din 200 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 1593

Subiect: Fotografi si cameramani in Iasi

Inregistrat
    13.09.2006

Cool Re: cameraman si fotograf in iasi

filmeaza foarte bine, in special patronul alin parca ii zice, a filmat la nunta unei prietene de a mele si la varul lui iubi, dar au preturi destul de mari din cate stiu eu, dar serviciile sunt impecabile. au mai multe pachete pe care ti le prezinta, eu zic sa mergi la firma la ei si iti vor arata cum filmeaza si cum pozeaza, mie mi-a placut ce a iesit din mainile lor.

Inregistrat
    02.11.2006

Implicit Re: cameraman si fotograf in iasi

Multumesc pt raspuns
    eu aveam niste informatii vagi despre ei..ca ar fi bunutzi la filmare, dar nu eram f sigura..acum abia astept sa dau o fuga pana la sediul lor...si sper sa nu fie ocupati pe 15

Inregistrat
    19.10.2006

Citat Postat de tesenfants Vezi mesajul
    Multumesc pt raspuns
    eu aveam niste informatii vagi despre ei..ca ar fi bunutzi la filmare, dar nu eram f sigura..acum abia astept sa dau o fuga pana la sediul lor...si sper sa nu fie ocupati pe 15
    Si eu sunt in cautare de cameraman si fotograf si astept cu mare nerabdare raspunsuri de la tine poate poate ma bag si eu pe ei si sunt liberi pe 02.06.2007multumesc
    Matei-Alecsandru

Smile Re: cameraman si fotograf in iasi

Citat Postat de micky Vezi mesajul
    buna nicoleta! as vrea sa te intreb ce inseamna scump? adica ce preturi au? si ti-au trimis dvd-uri contra cost?
    eu inca nush exact de unde va fi cameramanul din roman sau bacau, dar stiu cu siguranta ca vrea totul sa iasa superb!

mersi anticipat!
    salut! scuze pt intarziere , dar mai bine mai tarziu decat nicidata ,nu? in leg cu cei de la roman mie mi-au cerut 1500 euro pt: -4 camere filmat
    - aparat de fum
    - in jur la 1000 foto pe cd , facute ca un film
    - filmare integrala
    - 50 foto le fac ei iar restul fac cd separat ca se poti face tu
    - videoproiectie pe 2 ecrane
    - 2 seturi de dvd-uri
    pare destul de mult dar eu am vazut ceva dvd-uri care mi le-au trimis si sunt superbe. chiar se merita , zic eu. cand mi-au trimis dvd-urile pe atlassib am platit eu aici 15 euro , nu mi-au luat bani pe materiale. au mai pus si ceva foto de toate formatele pe care le fac ei. merita sa incerci

Inregistrat
    05.02.2007

Fetele, am si eu o intrebare: cine stie cum sunt cei de la Onu si cam ce preturi au, in materie de filmat-pozat? Sunt foarte scumpi?
    Va pup!
    Ultima editare de luiza : 07.02.2007 22:42:22

Inregistrat
    05.02.2007

Citat Postat de tesenfants Vezi mesajul
    Buna,

in legatura cu filmarea+foto, i-a angajat vreo miresica pe cei de la ONU din Iasi? Sunt buni, stiti ceva preturi? anything...
    astept vesti de la voi...
    multumesc
    Buna, tesenfants! Ce ai mai facut in legatura cu cei de la ONU pana la urma? Ai incheiat contract? Am trecut si eu pe acolo, fac o treaba foarte buna, dar si preturile sunt pe masura.
    Chiar eram curioasa ce ai facut pana la urma.
    Te pup!
    Ultima editare de luiza : 07.02.2007 22:42:56

Inregistrat
    02.11.2006

Citat Postat de alibd Vezi mesajul
    Buna, tesenfants! Ce ai mai facut in legatura cu cei de la ONU pana la urma? Ai incheiat contract? Am trecut si eu pe acolo, fac o treaba foarte buna, dar si preturile sunt pe masura.
    Chiar eram curioasa ce ai facut pana la urma.
    Te pup!
    Buna,

Din pacate eu nu am ajuns la ei nici pana acum
    au intervenit tot felul de kestii si n-am mai apucat sa trec pe la ONU...
    tb sa-mi fac cumva timp, ca sunt tare curioasa cum lucreaza, dar mai ales cum sunt preturile...sunt chiar asa de mari?nu ma pot apropia deloc de ei?
    spor in continuare la pregatiri!
    Ultima editare de luiza : 07.02.2007 22:43:09

Inregistrat
    05.02.2007

Implicit Re: Cameraman

Citat Postat de madalinabul Vezi mesajul
    din caz de mai ai nevoie de cameraman iti dau si eu un numar de telefon, ia cam 150 euro pe filmat plus 20 mii pe poza.
    Salut, madalinabul! Ai putea sa-mi dai si mie datele de contact ale cameramanului? Sunt in cautare si nu gasesc ceva care sa ma multumeasca.
    Mersi mult! Te pup!

Pagina 2 din 200 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us