Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 35

Subiect: Domeniul regilor

Inregistrat
    09.03.2009

Post Domeniul regilor

avand in vedere ca pe net nu este destula informatie,
    poate un subiect cu titlul restaurantului va atrage mai multe ex- miresici care sa povesteasca despre experienta lor si sa ajute astfel viitoare miresici

Inregistrat
    28.08.2008

Implicit Re: domeniul regilor

Citat Postat de oanemona Vezi mesajul
    avand in vedere ca pe net nu este destula informatie,
    poate un subiect cu titlul restaurantului va atrage mai multe ex- miresici care sa povesteasca despre experienta lor si sa ajute astfel viitoare miresici
    Zi-ne si noua te rog unde e locatia asta. Eu nu mai auzisem de ea...

Inregistrat
    09.03.2009

Citat Postat de Ballet Vezi mesajul
    Zi-ne si noua te rog unde e locatia asta. Eu nu mai auzisem de ea...
    in drum spre salicea - ciurila.
    restaurant cu capacitate de aprox 100-150 pers.

zona e faina.... dar prea putine informatii despre servicii... o viitoare miresica zice ca are probleme in discutia cu patronii, dar poate auzim si alte informatii.

Inregistrat
    10.02.2007

Citat Postat de oanemona Vezi mesajul
    in drum spre salicea - ciurila.
    restaurant cu capacitate de aprox 100-150 pers.

zona e faina.... dar prea putine informatii despre servicii... o viitoare miresica zice ca are probleme in discutia cu patronii, dar poate auzim si alte informatii.
    cunoastem si noi un cuplu care are nunta acolo si stiam de la ei ca nici macar fetele de masa nu le sunt puse la dispozitie doar pt faptul ca nu au ales sa decoreze cu ei sala

Inregistrat
    09.03.2009

nu mai sunt niscaiva noutati despre domeniu?
    deja am ajuns la jumatatea verii... poate a mai fost cineva pe la nunta pe acolo..

Inregistrat
    24.02.2008

o sa particip la o nunta la acest restaurant si o sa-ti spun cum a fost, dar numai pe la jumatatea lui septembrie .

Inregistrat
    09.03.2009

Citat Postat de Fionela Vezi mesajul
    o sa particip la o nunta la acest restaurant si o sa-ti spun cum a fost, dar numai pe la jumatatea lui septembrie .
    multumesc anticipat..
    si sper sa te distrezi in sept.

Inregistrat
    24.02.2008

Salut dupa cum ti-am promis revin cu informatii despre domeniul regilor, din pacate nu stiu sa-ti spun chestii de culise deoarece nu le cunosc. Cred ca au fost in jur de 130 invitati, si a fost ok aranjarea la masa, in schimb ringul de dans mi s-a parut cam micut, dar lumea s-a distrat. Mancare ff buna, mi-a placut si aperitivul si friptura, friptura mirosea asa de bine ca abia am asteptat sa ajunga chelnerul si la mine cu farfuria< ca si gustare calda s-a servit ciorba de pui a la grec si aceea f gustoasa si chiar a mancat lumea in jurul meu, chiar si eu am nacat desi nu ma omor dupa ciorbe . Sevirea buna, chelnerii amabili. Mi-au placut si baile.adica baia femeilor ca la barbati nu am intrat. Deci in afara de ringul de dans care mi s-a parut mititel nu am sa-ti zic lucruri rele. POate doar unul: intr-o incapere era un acvariu mare, acesta mi-a placut, dar pe acvariu erau 2 colivii , una cu ceva pasarele , erau ca, nedumerite, mi-a fost mila de ele, si una cu un hamster pe acesta nu l-am vazut dar sunt convinsa ca nu i-a placut nici lui , ca si pasarelelor muzica, desi s-a pus muzica buna la nunta respeciva, aveau si o culoare f stridenta coliviile nu se potriveau deloc cu nunta, in fine , eu nu le-as fi lasat acolo.dc te mai pot ajuta cu ceva, poti sa ma intrebi si dc stiu o sa-ti raspund. pa

Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us