Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 35

Subiect: Green Park

Inregistrat
    01.04.2008

Implicit Re: restaurant Green Park Bacau

pensiunea moldavia e un loc superb..pt o nunta mica..Rest. Soffa e superb..Chiar si club karo

Inregistrat
    13.09.2007

Noi am facut cununia civila la Green Park, dar in sala mica de jos, cununie la care am avut 80 de persoane, deci o nunta mai mica.. .Noi personal nu avem ce reprosa restaurantului.Servirea a fost foarte ok, mancarea foarte foarte buna (bine, acum depinde si de ce iti alegi, si de ce gusturi are fiecare...), dar per total a fost exact cum ne-am dorit si exact ce am vorbit inainte (meniu, aranjamente, etc) .

Buna miresici! si eu am ales ca si locatie restaurantul green park, mi se pare cel mai elegant si mai rafinat din oras! sper ca va iesi totul superb!

Inregistrat
    14.10.2009

Citat Postat de nunta_de_vis Vezi mesajul
    Buna miresici! si eu am ales ca si locatie restaurantul green park, mi se pare cel mai elegant si mai rafinat din oras! sper ca va iesi totul superb!
    care sala ai ales? ... pentru ca aceasta data o am si eu si aveam de gand sa merg sa vad daca e libera sala de sus

Inregistrat
    14.10.2009

da am fost si sala de sus era libera ... dar ne mai gandim un pic .... pretul meniului pentru la anu ma pune pe ganduri

Inregistrat
    14.04.2010

buna miresicilor...am vazut ca sunt cateva dintre voi care fac nunta in 2011 si deja ati rezervat restaurant..ma cam sperie asta.eu sunt in afara acum.deci in iulie vin in bc sa rezerv ceva si eu...ce ziceti am sanse sa gasesc ceva pentru la vara in 2011 in august???v-am pooooopat

Inregistrat
    14.10.2009

Citat Postat de simy20 Vezi mesajul
    buna miresicilor...am vazut ca sunt cateva dintre voi care fac nunta in 2011 si deja ati rezervat restaurant..ma cam sperie asta.eu sunt in afara acum.deci in iulie vin in bc sa rezerv ceva si eu...ce ziceti am sanse sa gasesc ceva pentru la vara in 2011 in august???v-am pooooopat
    sincer am umblat foarte mult pt a gasi liber in august 2011... daca esti catolik ai sanse sa mai gasesti liber de pe 1 pana pe 14 in rest nu stiu doar daca esti foarte norocoasa ..... restaurante gen Cascada,Green Park si altele aveau ocupat 20,27 august ...bafta

Inregistrat
    25.04.2010

Unhappy Re: restaurant Green Park Bacau

( nuu.. sunt deja ocupate? imi vine sa plang..sincer.. (
    cand am vazut poze de acolo am zis, wow, aici vreau sa fie nunta mea..
    chiar plang..
    sa imi schimb data nuntii?
    plaaaang!!!!

Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us