Pagina 2 din 37 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 293

Subiect: Tortul miresei

Inregistrat
    21.11.2006

Implicit Re: Tortul miresei

si noi il avem inclus in meniu....am inteles ca pot sa imi aleg modelul...la sora mea la nunta le-a aratat o poza si tortul avea 5 etaje..si la nunta surpriza avea 3....

Inregistrat
    04.09.2006

Citat Postat de princesss Vezi mesajul
    La Rio au prajituri bune si stiam ca fac si torturi pentru nunti. Pofta buna!
    sincer eu am auzit numai lucruri urate despre Rio, stiu tipul care le-a bagat internetul, este o mizerie crasa, gonghite de tot felul............
    in leg cu tortul miresei, stiu 2 cofetarii tari: in Craiovita : cofetaria casei si la Parc, cea de la parc a fost si testata de sor'mea si de nasii ei, ies niste tortyuri superfrumoase si gustoase............

Inregistrat
    04.09.2006

Citat Postat de mononamad Vezi mesajul
    Eu pot sa va spun ca cel mai frumos si mai bun tort pe care l-am mancat a fost facut la o cofetarie de pe langa parc.Extraordinar de reusit, era acoperit cu martipan si avea trandafiri albi, cred ca era din diplomat, dar tinut la frigider, avea si o tenta de inghetata.Va spun sincer:fff frumos, mai ales pt poze si fff.bun.cu martipan e in jur de 20 RON kg, dar merita.Arata ca cele de pe net,cel putin in privinta asta situ ca asa il vreau
    Nasii sora'mii au facut acolo tortul si mi-au povestit ca s-au chinuit f tare cei de acolo sa-l faca, era acum 3 ani si nu mai facusera, iar dp ce l-au terminat au spus ca dc va mai cere cineva tort facut asa o sa ceara dublu c pret! Ceea ce mi-a placut aici la parc este ca au si gust bun si aspect de nu se poate spre deosebire de Cofetaria Casei, unde nu arata deloc bine!

Inregistrat
    25.11.2006

Fetelor voi ce fel de tort vreti?Eu nu prea stiu ca nu mananc dulciuri nu prea imi plac.Poate ma ajutati si pe mine.

Inregistrat
    19.10.2006

Citat Postat de mononamad Vezi mesajul
    Eu pot sa va spun ca cel mai frumos si mai bun tort pe care l-am mancat a fost facut la o cofetarie de pe langa parc.Extraordinar de reusit, era acoperit cu martipan si avea trandafiri albi, cred ca era din diplomat, dar tinut la frigider, avea si o tenta de inghetata.Va spun sincer:fff frumos, mai ales pt poze si fff.bun.cu martipan e in jur de 20 RON kg, dar merita.Arata ca cele de pe net,cel putin in privinta asta situ ca asa il vreau
    da,si eu am auzit doar cuvinte de lauda despre cofetaria de langa parc o sa merg sa ma interesez dar cred ca este prae devreme acum

Inregistrat
    19.10.2006

Citat Postat de roxana_prioteasa Vezi mesajul
    sincer eu am auzit numai lucruri urate despre Rio, stiu tipul care le-a bagat internetul, este o mizerie crasa, gonghite de tot felul............
    in leg cu tortul miresei, stiu 2 cofetarii tari: in Craiovita : cofetaria casei si la Parc, cea de la parc a fost si testata de sor'mea si de nasii ei, ies niste tortyuri superfrumoase si gustoase............
    dar unde l;a parc este vechea cofetarie sau este alta?

Inregistrat
    10.11.2006

Citat Postat de bucalata Vezi mesajul
    si noi il avem inclus in meniu....am inteles ca pot sa imi aleg modelul...la sora mea la nunta le-a aratat o poza si tortul avea 5 etaje..si la nunta surpriza avea 3....
    Ca si greutate era bine, sau nu? ca asta e tare important! cred ca si cu tortul trebuie sa ne tinem de capul lor, macar sa iasa cum ne dorim! Eu il consider o parte tare importanta din intreaga poveste a nuntii!

Inregistrat
    10.11.2006

Citat Postat de marina2007 Vezi mesajul
    Fetelor voi ce fel de tort vreti?Eu nu prea stiu ca nu mananc dulciuri nu prea imi plac.Poate ma ajutati si pe mine.
    Eu cred ca voi face un tort in care preponderent este martipanul. Dar ma mai uit si pe net, sa vad ce se mai "poarta".

Pagina 2 din 37 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us