Pagina 132 din 132 PrimulPrimul ... 3282122130131132
Rezultate de la 1.049 la 1.055 din 1055

Subiect: Pantofi

Red face Re: Pantofi

Mi-am gasit si eu pantofii pentru nunta. Sper sa fie comozi, tocurile au 9 cm si nu au platforma, vor fi ''my something blue''IMG869.jpg68748.jpg

Inregistrat
    03.10.2012

Implicit Re: Pantofi

Peste 5 zile am proba finala la rochia de mireasa, si bineinteles, trebuie sa merg cu pantofii. si nu i-am gasit de 3 saptamani caut peste tot in cluj.. Iulius, Polus, Piata Marasti, Centru, Mihai Viteazu, si nu gasesc..
    Nu-s foarte pretentioasa, vreau ceva roz/bej cu toc nu mai mare de 10, sandale, sau cel putin deschisi.. ma puteti ajuta cu idei??

Citat Postat de Sophiee Vezi mesajul
    Peste 5 zile am proba finala la rochia de mireasa, si bineinteles, trebuie sa merg cu pantofii. si nu i-am gasit de 3 saptamani caut peste tot in cluj.. Iulius, Polus, Piata Marasti, Centru, Mihai Viteazu, si nu gasesc..
    Nu-s foarte pretentioasa, vreau ceva roz/bej cu toc nu mai mare de 10, sandale, sau cel putin deschisi.. ma puteti ajuta cu idei??
    Asa am patit si eu, nu am gasit nimic in magazine si mi-am comandat de pe net

Inregistrat
    03.10.2012

Citat Postat de iulia.v Vezi mesajul
    Asa am patit si eu, nu am gasit nimic in magazine si mi-am comandat de pe net
    Uai eu nu as putea sa-mi comand de pe net. Daca sunt prea tari si ma jeneaza? trebuie sa-i probez sa simt, ca de nu .. sunt sensibila la papuci, fac besici ft repede, din pacate.. dar de pe ce site, totusi?

Citat Postat de Sophiee Vezi mesajul
    Uai eu nu as putea sa-mi comand de pe net. Daca sunt prea tari si ma jeneaza? trebuie sa-i probez sa simt, ca de nu .. sunt sensibila la papuci, fac besici ft repede, din pacate.. dar de pe ce site, totusi?
    Taisa.ro e site-ul de pe care am comandat, pantofii sunt de piele si sunt chiar neasteptat de comozi, am nimerit si marimea E prima data cand comand pantofi de pe net, am avut emotii , dar sunt ok pana la urma

Inregistrat
    07.06.2013

Citat Postat de iulia.v Vezi mesajul
    Taisa.ro e site-ul de pe care am comandat, pantofii sunt de piele si sunt chiar neasteptat de comozi, am nimerit si marimea E prima data cand comand pantofi de pe net, am avut emotii , dar sunt ok pana la urma
    Buna fetelor, eu am o problema cred eu, sunt destul de lata in picior, aveti idee unde pot comanda pantofi in stilul asta?

Inregistrat
    08.02.2012

Citat Postat de carmen3105 Vezi mesajul
    Buna fetelor, eu am o problema cred eu, sunt destul de lata in picior, aveti idee unde pot comanda pantofi in stilul asta?
    Daca nu gasesti prin magazine ceva care sa iti placa si sa fie comod, poti vorbi la Clujana si Veronese sa ti-i faca pe calapodul tau.
    Ambii fac pantofi custom-made si poti face si combinatii intre modele, culori.... doar ca dureaza ceva timp pana sa-i ai. La Veronese dura vreo 3 saptamani cand am intrebat eu, si bineinteles ca eram in criza de timp, pentru ca tebuia sa am pantofii pentru proba la rochie, asa ca nu am mai comandat.

Pagina 132 din 132 PrimulPrimul ... 3282122130131132

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us