Pagina 2 din 132 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 1055

Subiect: Pantofi

Inregistrat
    25.10.2006

Smile Re: pantofi...

Cred ca iau magazinele de incaltaminte pe rand...... Mi-ar trebui ceva pantofi din tafta.......

Inregistrat
    11.08.2006

Implicit Re: pantofi...

Citat Postat de angelic_dolphine Vezi mesajul
    Cred ca iau magazinele de incaltaminte pe rand...... Mi-ar trebui ceva pantofi din tafta.......
    Sincer, iti doresc succes! Cred ca vei avea nevoie si de un pic de noroc. Eu pana acum nu am gasit nimic-nimic care sa-mi placa intr-adevar!
    Sa ne tii la curent cu noutatile (daca le gasesti).
    Oana

Inregistrat
    24.06.2006

Citat Postat de mikki Vezi mesajul
    salut!
    stiti cumva daca exista in cluj cineva care face pantofi de mireasa la comanda?
    sper sa ma puteti ajuta!
    mersi mult!
    Pantofi la comanda se fac, dar de dans cu talpa fina din piele intoarsa. Nu stiu dc se poate sa iti puna talpa normala. De facut se fac undeva linga Clujeana, dar comanda se da in Clubul Salsa de pe strada Dacia.

Inregistrat
    11.10.2006

am gasit niste modele faine,oare unde le gasesc in cj?

Inregistrat
    25.10.2006

Citat Postat de blueoana Vezi mesajul
    am gasit niste modele faine,oare unde le gasesc in cj?

Buna intrebare.... Eu ma gandesc sa mai astept putin, apoi sa dau o raita prin magazine....as vrea pantofi de tafta, ca si rochita, sau sandalute din tafta sau organza, legate pe picior. Oricum, vine sezonul de nunti...acum e tare slaba oferta la pantofi pe la noi....

Inregistrat
    09.10.2006

Am tot umblat la inceputul lui ianuarie dupa pantofi, ca sa imi pot potrivi lungimea la rochita. Cam peste tot mi-au spus vanzatoarele ca le vin furnizorii in jur de 20 ianuarie cu cataloagele de anul asta, se aleg modelele si in jur de mijlocul lui februarie le vor primi.

Pe moment majoritatea modelelor care le mai au pe stoc sunt cu varful ascutit si tocul prea inalt pt. "doleantele" mele. Asa ca mai astept.
    Diana si David

Inregistrat
    25.10.2006

Citat Postat de andria Vezi mesajul
    Am tot umblat la inceputul lui ianuarie dupa pantofi, ca sa imi pot potrivi lungimea la rochita. Cam peste tot mi-au spus vanzatoarele ca le vin furnizorii in jur de 20 ianuarie cu cataloagele de anul asta, se aleg modelele si in jur de mijlocul lui februarie le vor primi.

Pe moment majoritatea modelelor care le mai au pe stoc sunt cu varful ascutit si tocul prea inalt pt. "doleantele" mele. Asa ca mai astept.

Te rog sa-mi spui si mie daca vezi ceva frumos pe undeva.....ca nici mie nu mi-a placut nimic.....
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu (Report Post).

Inregistrat
    31.10.2006

Citat Postat de angelic_dolphine Vezi mesajul
    Te rog sa-mi spui si mie daca vezi ceva frumos pe undeva.....ca nici mie nu mi-a placut nimic.....
    Am umblat de nebuna prin oras dupa pantofi,peste tot pe unde stiam magazine de pantofi si nimic
    Partea si mai proasta e ca trebuie sa ma duc dupa rochita si imi trebuie pantofii!

Pagina 2 din 132 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us