Pagina 3 din 132 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 1055

Subiect: Pantofi

Inregistrat
    26.01.2007

Implicit Re: pantofi...

Stiu ca trebuie sa apara colectia primavara-vara si predomina albul,asa ca mai asteapta cateva zile,tre' sa apara.Ai Bata la tine in oras? Am vazut acolo niste pantofiori,eu pe aia vreau sa mi-i iau.Succes!!

Inregistrat
    09.10.2006

Citat Postat de miti Vezi mesajul
    Am umblat de nebuna prin oras dupa pantofi,peste tot pe unde stiam magazine de pantofi si nimic
    Partea si mai proasta e ca trebuie sa ma duc dupa rochita si imi trebuie pantofii!
    Cand am dat comanda la rochita, am mers cu niste pantofi negri, care au maximul de toc pe care il vor avea pantofii.

Eu m-am lamurit cu pantofii si nu mai caut pana apare colectia de anul asta... Dupa 15 februarie o sa incep sa ma agit, daca nu gasesc.
    Diana si David

Inregistrat
    11.08.2006

Citat Postat de andria Vezi mesajul
    Cand am dat comanda la rochita, am mers cu niste pantofi negri, care au maximul de toc pe care il vor avea pantofii.

Eu m-am lamurit cu pantofii si nu mai caut pana apare colectia de anul asta... Dupa 15 februarie o sa incep sa ma agit, daca nu gasesc.
    Buna fetelor, Sa ne tineti si pe noi la curent daca veti gasi pantofi de mireasa in Cluj!!!Oana

Inregistrat
    31.10.2006

Citat Postat de oanaterhes Vezi mesajul
    Buna fetelor, Sa ne tineti si pe noi la curent daca veti gasi pantofi de mireasa in Cluj!!!Oana

MIi-am cumparat pantofii!
    I-am gasit pe strada cu centaral viz-a vis de central langa o covrigarie e situat magazinul ala si au si reduceri de 50% care nu sunt chiar de 50%.
    As pune poze cu ei dar mi-am uitat cablul de date acasa.

Inregistrat
    06.07.2006

Citat Postat de miti Vezi mesajul
    MIi-am cumparat pantofii!
    I-am gasit pe strada cu centaral viz-a vis de central langa o covrigarie e situat magazinul ala si au si reduceri de 50% care nu sunt chiar de 50%.
    As pune poze cu ei dar mi-am uitat cablul de date acasa.
    ce pret au fost?

Inregistrat
    16.01.2007

Mi-am cumparat pantofii de miresica! Atasez pozici!(nu sunt prea reusite pozitele ... asta e )
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    11.08.2006

Citat Postat de alli_utza Vezi mesajul
    Mi-am cumparat pantofii de miresica! Atasez pozici!(nu sunt prea reusite pozitele ... asta e )
    Draguti-draguti!!! Sa-i porti sanatoasa si fericita!
    Oana

Inregistrat
    25.10.2006

Smile Re: pantofi...

Citat Postat de alli_utza Vezi mesajul

Sunt superbi!!!!!Sa-i porti sanatoasa!!!!!!!
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu (Report Post).

Pagina 3 din 132 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us