Pagina 1 din 132 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1055

Subiect: Pantofi

Inregistrat
    20.11.2006

Post Pantofi

salut!
    stiti cumva daca exista in cluj cineva care face pantofi de mireasa la comanda?
    sper sa ma puteti ajuta!
    mersi mult!

Inregistrat
    11.08.2006

Implicit Re: pantofi...

Citat Postat de mikki
    salut!
    stiti cumva daca exista in cluj cineva care face pantofi de mireasa la comanda?
    sper sa ma puteti ajuta!
    mersi mult!
    Ciar asa, poate ne ajuta cineva! Eu chiar nu am gasit nimic corespunzator pana acum!
    Pa!

Inregistrat
    24.06.2006

Pt miresicile din Cluj interesate de pantofi.

Eu am fost azi la Central si am gasit pantofi de mireasa, marca Gabor, format clasic, la pret redus (1.5 mil). Oricum marca Gabor e foarte renumita pentru calapod si calitate, iar pretul mi se pare super okay (e cu 2 reduceri aplicate de la 2.5 mil). Sunt extrem de comozi si am gasit si nuanta rochiei mele (alb galbui). Sunt si alb alb si alb sampanie si alb spre argintiu.

Dc vi se pare interesant, mergeti si incercati si voi. E la etajul 1 la zona de pantofi, de la scarile rulante in dreapta, e o zona unde au expusi acesti pantofi pe rafturi chiar pe peretele magazinului (nu pe standurile din mijloc).
    Imagini atasate Imagini atasate
    Ultima editare de dia_na : 04.01.2007 19:51:09

Inregistrat
    26.09.2006

sint foarte frumosisa-i porti sanatoasa si iubita! Daca au calapodul asa de bun cum zici sigur nu o sa ai probleme cu durerile de picioare Erau cumva expuse si sandale? Tie ti se potrivesc pantofi daca ai nunta in 14 februarie (ce romantic! ) dar parca as vrea sandale. Si cum stai cu stresul? Ai rezolvat tot ce ti-ai propus? te pup, Ioana.

Inregistrat
    10.07.2006

Sunt superbi pantofii....asa imi doresc si eu.Sa fie simpli si eleganti.Si ce-mi place e ca nici tocul nu e prea mare ca eu nu prea pot sta foarte mult pe tocuri inalte.O sa merg si eu pe la Central sa vad ce chestii mai sunt pe acolo.

Inregistrat
    24.06.2006

Citat Postat de ********* Vezi mesajul
    sint foarte frumosisa-i porti sanatoasa si iubita! Daca au calapodul asa de bun cum zici sigur nu o sa ai probleme cu durerile de picioare Erau cumva expuse si sandale? Tie ti se potrivesc pantofi daca ai nunta in 14 februarie (ce romantic! ) dar parca as vrea sandale. Si cum stai cu stresul? Ai rezolvat tot ce ti-ai propus? te pup, Ioana.
    numai cununia civila e pe 14.02, nunta e in 9.06 - asa ca am timp

pantofii sunt intr-adevar foarte comozi si usori

multumesc pentru urari, la fel si tie

Inregistrat
    24.06.2006

Citat Postat de crisstynna Vezi mesajul
    Sunt superbi pantofii....asa imi doresc si eu.Sa fie simpli si eleganti.Si ce-mi place e ca nici tocul nu e prea mare ca eu nu prea pot sta foarte mult pe tocuri inalte.O sa merg si eu pe la Central sa vad ce chestii mai sunt pe acolo.
    vezi ca sunt 2 modele unul cu tocuri de 5 cm ca si ai mei si unul cu toc de 3 cm - ambele arata bine, eu nu am gasit pe culoare cu toc mai mic ca nici eu nu vream cu toc inalt

magazinul se cheama STG shoes & more (scrie mare sus)

spor la cumparaturi

Inregistrat
    11.08.2006

Citat Postat de dia_na Vezi mesajul
    vezi ca sunt 2 modele unul cu tocuri de 5 cm ca si ai mei si unul cu toc de 3 cm - ambele arata bine, eu nu am gasit pe culoare cu toc mai mic ca nici eu nu vream cu toc inalt

magazinul se cheama STG shoes & more (scrie mare sus)

spor la cumparaturi
    Diana,
    Sunt foarte frumosi. Sa-i porti sanatoasa! Mie imi plac si pentru ca se mai pot purta cu succes si dupa nunta. Adica e o investitie buna. Mult succes in continuare!
    Pa! Oana

Pagina 1 din 132 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us