Pagina 1 din 77 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 610

Subiect: Coafura si machiaj in Tg Jiu

Inregistrat
    28.05.2009

Exclamation Coafura si machiaj in Tg Jiu

Dragele mele,

Imi puteti recomanda un salon de coafura in Tg Jiu? In afara de mine, in ziua nuntii, mai am si domnisoarele de onoare, verisoarele... deci cel putin 10 fete de aranjat, asa ca imi trebuie un salon mai maricel, nu unul de cartier cu o singura coafeza (sa stea fetele 1000 ani, cum am patit eu acu' ceva timp, de am intarziat la restaurant).

Pupici,
    Miha

Inregistrat
    16.09.2008

Implicit Re: Salon coafura Tg Jiu

Citat Postat de dmihaelac Vezi mesajul
    Dragele mele,

Imi puteti recomanda un salon de coafura in Tg Jiu? In afara de mine, in ziua nuntii, mai am si domnisoarele de onoare, verisoarele... deci cel putin 10 fete de aranjat, asa ca imi trebuie un salon mai maricel, nu unul de cartier cu o singura coafeza (sa stea fetele 1000 ani, cum am patit eu acu' ceva timp, de am intarziat la restaurant).

Pupici,
    Miha
    si eu sunt interesata de asa ceva, numai ca mai greu in tg jiu un salon asa de mare eu nu cunosc asa ca daca aflati ceva sunt interesata

Inregistrat
    15.04.2008

Nu vad legatura intre marimea salonului si profesionalismul coafezei. Sa fie oare un strop de snobism la mijloc?
    Pe mine m-a aranjat Lorena, nu stiu daca ati auzit de ea. N-are salon mare dar vine si la domiciliu. Mie mi-a placut cum s-a ocupat de mine.

Inregistrat
    16.09.2008

Citat Postat de TantiAglaia Vezi mesajul
    Nu vad legatura intre marimea salonului si profesionalismul coafezei. Sa fie oare un strop de snobism la mijloc?
    Pe mine m-a aranjat Lorena, nu stiu daca ati auzit de ea. N-are salon mare dar vine si la domiciliu. Mie mi-a placut cum s-a ocupat de mine.
    eu cred k zicea salon mare adica sa fie mai multe coafeze sa nu se atsepte mult, ca una e cu o coafeza la 10 persoane si alte cu 3-4 caofeze. eu asa am inteles

Inregistrat
    28.05.2009

Citat Postat de Andreea_85 Vezi mesajul
    eu cred k zicea salon mare adica sa fie mai multe coafeze sa nu se atsepte mult, ca una e cu o coafeza la 10 persoane si alte cu 3-4 caofeze. eu asa am inteles
    Da, Andreea, ai inteles corect. Precizez din nou, ca atat eu, cat si majoritatea invitatelor mele, nu suntem din Tg Jiu, de aceea caut un salon cu mai multe coafeze, pt ca suntem contratimp, intre cununia civila si cea religioasa (am doar vreo 3 ore la dispozitie).
    Daca stiti vreun salon cu 3-4 coafeze, raman datoare !

Miha

PS Nu sunt o fitzoasa de Bucuresti, pur si simplu stiu cum m-am simtit eu la una din nuntile din Tg Jiu, cand a trebuit sa astept ffff mult timp, pt ca aveau prioritate doamnele din cartier, iar noi, cele venite de la sute de km, am stat rabdatoare la coada. Nu vreau ca vreuna din invitatele mele sa aiba amintiri neplacute sau sa intazie la festivitati.

Inregistrat
    16.09.2008

Citat Postat de dmihaelac Vezi mesajul
    Da, Andreea, ai inteles corect. Precizez din nou, ca atat eu, cat si majoritatea invitatelor mele, nu suntem din Tg Jiu, de aceea caut un salon cu mai multe coafeze, pt ca suntem contratimp, intre cununia civila si cea religioasa (am doar vreo 3 ore la dispozitie).
    Daca stiti vreun salon cu 3-4 coafeze, raman datoare !

Miha

PS Nu sunt o fitzoasa de Bucuresti, pur si simplu stiu cum m-am simtit eu la una din nuntile din Tg Jiu, cand a trebuit sa astept ffff mult timp, pt ca aveau prioritate doamnele din cartier, iar noi, cele venite de la sute de km, am stat rabdatoare la coada. Nu vreau ca vreuna din invitatele mele sa aiba amintiri neplacute sau sa intazie la festivitati.
    da stiu k si eu cnd merg la un coafor asteptam de innebuneam iar la nunta nu prea iti permiti sa intarzii k se duce toata programarea. eu ajung in iulie in tg jiu si o sa ma interesez daca aflu ceva te anunt

Inregistrat
    18.01.2009

Citat Postat de Andreea_85 Vezi mesajul
    da stiu k si eu cnd merg la un coafor asteptam de innebuneam iar la nunta nu prea iti permiti sa intarzii k se duce toata programarea. eu ajung in iulie in tg jiu si o sa ma interesez daca aflu ceva te anunt
    va anunt si eu daca aflu ceva. si eu am aceasi problema. nici eu nu sunt din tg jiu,sunt din tm. stau aici din septembrie, iar domnisoarele mele de onoare vin din tm si sunt trei, plus eu, plus soacra-mea, maica-mea, prietena mamei mele si cine stie cine mai vrea, iar o singura coafeza nu cred ca face fata in cateva ore la atatea capete. probabil ca la mine va dura cel mai mult. am auzit de miresici care au stat si trei ore la coafor doar ptr freza lor...celelalte cand vor mai fi gata?... dupa nunta?

Inregistrat
    04.09.2008

Fetelor, stati linistite. Sunt cateva saloane in Tg-Jiu destul de maricele si cochete, si care lucreaza si destul de bine. Printre astea ar fi Janine(ma interesez si va spun exact cate coafeze sunt, dar cred ca 3-4), Trend Studio(3 coafeze....erau acum ceva timp, dar cred ca sunt si acum), Queen Sudio(acolo, din auzite, ar fi 3 fete, dar nu stiu sigur) si mai sunt. In general cam orice salon are cel putin 2 coafeze, in special in weekend, cand se stie ca sunt numai nunti si botezuri, si o singura coafeza nu ar face fata.

Pagina 1 din 77 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us