Pagina 1 din 76 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 606

Subiect: Cum se mentin in forma miresicile din Iasi (piscine, sali de fitness etc.)

Inregistrat
    17.09.2006

Smile Cum se mentin in forma miresicile din Iasi (piscine, sali de fitness etc.)

Am inteles ca ar fi o piscina noua pe undeva prin Iasi unde se face aqua aerobic.
    Doar ca prietenele mele nu sunt prea motivate... Si ma gandeam ca poate facem echipa

Implicit Re: Slabim pana la nunta?

Citat Postat de sunset
    Am inteles ca ar fi o piscina noua pe undeva prin Iasi unde se face aqua aerobic.
    Doar ca prietenele mele nu sunt prea motivate... Si ma gandeam ca poate facem echipa
    salut ! si casa de piatra! eu nu am auzit de aceasta piscina, daca imi dai mai multe detalii poate imi conving eu prietenele si venim sa.... facem un pic de miscare. suna foarte tentant... hmmm... aqua aerobic...! numai bine!

Inregistrat
    06.11.2006

Citat Postat de sunset

Vin si eu....of...kg astea in plus....
    Janine

Inregistrat
    28.12.2006

dragelor dar voi va plangeti???????????????? se vede treaba ca nu m-ati vazut pe mine pai eu....grasa de mine ce mai fac??? voi arata mireasa.... !!!!!!!!!!!!

Inregistrat
    17.09.2006

Stai linistita alina ca si eu tot pe acolo sunt....
    Dar ma apuc sa fac ceva... macar cate-va kg...

Inregistrat
    22.09.2006

Si eu vreau sa dau jos burtica!!!! (si sa imi bag silicoane

Vai de capu' cui imi are grija!

Inregistrat
    13.09.2006

Cool Re: Slabim pana la nunta?

si eu vreau sa scap de burtica dar nu prea am vointa

Inregistrat
    04.01.2007

Se poate slabi sigur cu minim 10 sedinte de impachetari cu parafango sau chocofango in tunelul cu infrarosii. Tunelul are efect de sauna , 30 minute petrecute in tunel reduc 800 kcal. Substantele active din cremele anticelulitice si din parafango , sau chocofango, parargil,etc., intra cu ajutorul tunelului pana la 5 cm in tesutul adipos si il reduce. Din aceasta cauza se poate scade mult in centimetri chiar daca pe cantar nu este diferenta mare. Diferenta se vede la imbracaminte........

Pagina 1 din 76 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us