Rezultatele sondajului: ati fost multumiti de serviciile rest. Eclipsa Bacau

Voturi
4. Nu poți vota în acest sondaj
  • F. multumiti

0 0%
  • A fost ok

2 50,00%
  • Se putea mai bine

0 0%
  • Jalnic

2 50,00%
Sondaj cu opţiuni multiple.
Pagina 3 din 12 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 91

Subiect: Eclipsa

Inregistrat
    28.09.2009

Thumbs down Re: restaurant Eclipsa Bacau

Citat Postat de AndreeaLuiza Vezi mesajul
    in sfarsit am reusit sa ajung la Bacau..am vazut vreo 15 restaurante!! am trecut si pe la Eclipsa..ce sa spun, am vorbit cu "patroana" care era draguta, nu am ce sa reprosez. Pretul meniului pentru la anul este cel mai mic dintre toate restaurantele la care eu am fost, si inclusa si bautura. Salile sunt mari, inalte (lucru care mie imi place, daca nu simt k ma sufoc.. ) Erau doua angajate care decorau sala rosie pt o nunta (10 RON/pers). Nu au ospatarii lor personali, ii angajeaza la "ocazie", deci nu ii cunosc nici ei prea bine. Nu am vorbit despre mancare, desi din cate am inteles e intr-o zona medie.. Este un restaurant ok pt cine prea sa economiseasca.. My opinion!
    noi avem nunta la Eclipsa - salon galben, pe 28 august 2010 ...intradevar au preturi convenabile, sali frumoase care iti dau o senzatie de bine, mancarea este buna, doar ca nu fac mai stiu eu ce scofeturi impanate; eu am fost la o nunta acolo in sept anul trecut si mancarea a fost foarte buna; nu am avut salam victoria in farfurie si nici friptura nu era pe jumatate cruda; in privinta mancarii stau linistita; cat despre inclus, noi am avut de ales intre vin si prajituri; am ales prajiturile pt ca sunt de la barati si vinul chiar vroiam sa-mi iau exact ce vreau (nu am inteles exact de unde aduc ei vinul); daca ramai la eclipsa ai sa vezi ca vei fi mai mult decat multumita

Inregistrat
    25.04.2010

Post Re: restaurant Eclipsa Bacau

Citat Postat de mihaela102 Vezi mesajul
    noi avem nunta la Eclipsa - salon galben, pe 28 august 2010 ...intradevar au preturi convenabile, sali frumoase care iti dau o senzatie de bine, mancarea este buna, doar ca nu fac mai stiu eu ce scofeturi impanate; eu am fost la o nunta acolo in sept anul trecut si mancarea a fost foarte buna; nu am avut salam victoria in farfurie si nici friptura nu era pe jumatate cruda; in privinta mancarii stau linistita; cat despre inclus, noi am avut de ales intre vin si prajituri; am ales prajiturile pt ca sunt de la barati si vinul chiar vroiam sa-mi iau exact ce vreau (nu am inteles exact de unde aduc ei vinul); daca ramai la eclipsa ai sa vezi ca vei fi mai mult decat multumita
    Impresia care mi-a lasat-o restaurantul a fost ok. Nu am avut ocazia de a merge la nici un evenimento organizat aici. Eu doar am o fixatie .. nu-mi place idea k pot fii mai multe nunti de-odata..mi se pare k se "amesteca" treburile pe acolo..Doamna m-a asigurat k nu este nici o problema, k daca usile sunt inchise nu se aude nimic. Si mai era si un alt obstacol, in august, pe 20 si 27 erau deja ocupate, de fapt k 95 % din restaurantele pe la care am fost..
    Pana la urma mi-am schimbat data si am ales un restuarant la care nici nu ma gandeam k l'as fii ales inainte de amerge acasa

Inregistrat
    28.09.2009

Implicit Re: restaurant Eclipsa Bacau

Impresia care mi-a lasat-o restaurantul a fost ok. Nu am avut ocazia de a merge la nici un evenimento organizat aici. Eu doar am o fixatie .. nu-mi place idea k pot fii mai multe nunti de-odata..mi se pare k se "amesteca" treburile pe acolo..Doamna m-a asigurat k nu este nici o problema, k daca usile sunt inchise nu se aude nimic. Si mai era si un alt obstacol, in august, pe 20 si 27 erau deja ocupate, de fapt k 95 % din restaurantele pe la care am fost..
    Pana la urma mi-am schimbat data si am ales un restuarant la care nici nu ma gandeam k l'as fii ales inainte de amerge acasa
    nu e nici o pb ca sunt mai multe evenimente odata....cand am fost eu anul trecut erau in toate cele 3 sali si nu se auzea nimic de la una la cealalta (si usa noastra era deschisa, nu stiu celelalte); la ce restaurant te-ai decis?

Inregistrat
    25.04.2010

Smile Re: restaurant Eclipsa Bacau

nu e nici o pb ca sunt mai multe evenimente odata....cand am fost eu anul trecut erau in toate cele 3 sali si nu se auzea nimic de la una la cealalta (si usa noastra era deschisa, nu stiu celelalte); la ce restaurant te-ai decis?
    ne-am decis la Decebal..am umblat o gramada..este un loc pe care nu-l consideram inainte, credeam k e f scump, k nu-mi permit..dar in comparatie cu celelalte era pe la jumatate. Voi scrie mai multe pe topucil restaurantului.

Tu ce sala ai ales de la Eclipsa?

Inregistrat
    28.09.2009

ne-am decis la Decebal..am umblat o gramada..este un loc pe care nu-l consideram inainte, credeam k e f scump, k nu-mi permit..dar in comparatie cu celelalte era pe la jumatate. Voi scrie mai multe pe topucil restaurantului.

Tu ce sala ai ales de la Eclipsa?
    salonul galben, acolo ma incadram cu numarul de persoane si aveau liber pt data aleasa de mine

Inregistrat
    25.04.2010

Post Re: restaurant Eclipsa Bacau

salonul galben, acolo ma incadram cu numarul de persoane si aveau liber pt data aleasa de mine
    Sala era odecorata cu verde deschis si alb cand am fost eu..si cred k se potriveste cu sala .
    Asta a fost problema mea majora..data aleasa de mine era ocupata, cam peste tot.. sfatuiesc pe cine are de gand sa se casatoreasca in 2012, mai ales in august sa mearga pe la inceputul anului viitor sa vb cu restaurantele, daca nu, iei ce gasesti. Pe caietul unde tinea doamna de la Eclipsa evidenta am vazut k erau programari facute di februarie petru la anul ..

Inregistrat
    28.09.2009

Sala era odecorata cu verde deschis si alb cand am fost eu..si cred k se potriveste cu sala .
    Asta a fost problema mea majora..data aleasa de mine era ocupata, cam peste tot.. sfatuiesc pe cine are de gand sa se casatoreasca in 2012, mai ales in august sa mearga pe la inceputul anului viitor sa vb cu restaurantele, daca nu, iei ce gasesti. Pe caietul unde tinea doamna de la Eclipsa evidenta am vazut k erau programari facute di februarie petru la anul ..
    noi am rezervat acum in februarie pt 28 august...lucrurile se mai schimba intr-un an jumatate...e adevarat ca se fac rezervari, dar asa cum se fac, tot la fel se desfac

Inregistrat
    25.04.2010

noi am rezervat acum in februarie pt 28 august...lucrurile se mai schimba intr-un an jumatate...e adevarat ca se fac rezervari, dar asa cum se fac, tot la fel se desfac

Ai fost norocoasa k ai gasit loc..cu 6 luni inainte de nunta!! Bravo!!

Pagina 3 din 12 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us