Pagina 1 din 12737 12311511015011001 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 101894

Subiect: Barfe, noutati, tot ceea ce este "OFF TOPIC"

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Barfe, noutati, tot ceea ce este "OFF TOPIC"

Ar trebui sa facem un subiect pe forumul cu mirese si ptr viitoare mamici! ca doar daca tot ne intalnim aici si povestim despre nunta, sa povestim si cum continuua viata!HIHIHI... si poate in cativa ani ne intalnim cu toate undeva... daca ramanem fidele forumului si dupa nunta!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de anda_nechita
    Ar trebui sa facem un subiect pe forumul cu mirese si ptr viitoare mamici! ca doar daca tot ne intalnim aici si povestim despre nunta, sa povestim si cum continuua viata!HIHIHI... si poate in cativa ani ne intalnim cu toate undeva... daca ramanem fidele forumului si dupa nunta!
    Interesanta propunere... Sa facem un subiect de genul "Cum e viata dupa nunta?". Ce ziceti?

Inregistrat
    12.05.2006

Implicit

Citat Postat de anda_nechita
    eu sunt exemplu viu de fidelitate

Inregistrat
    07.02.2005

Smile

Citat Postat de aandrada
    eu sunt exemplu viu de fidelitate
    eu ce sa mai zic? mie una mi-ar face placere sa facem o data un party, sa ne intalnim sa ne cunoastem, ca putem trece pe strada una pe langa alta si sa nu ne recunoastem, chiar daca ne-am mai vazut in poze!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

mai, eu am iesit la o prajitura mozart cu una din voi (nu spui care), si a fost super ciudat, dar ne-am inteles super bine. si am aflat printr-o coincidenta stranie, ca tata il cunoaste pe viitorul ei sot LOL.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit hop si eu

dragele mele
    azi m-am intors de la ginecolog care mi-a confirmat cele 6 saptamani ale sarcinii deci clar e ceva in aer
    cat privesc intrebarile de gen: o sa se vada, nu o sa se vada, o sa fiu mai frumoasa etc am niste completari
    sarcina incepe sa se vada dupa 3 luni, stiu pe cineva care si-a ascuns intreaga sarcina (9 luni - iarna). partea frumoasa sunt greturile si starile de rau, oboseala din timpul zilei, somnolenta permanenta si schimbarile de personalitate, trecerea de la o stare la alta.
    eu de exemplu nu mai mananc mai deloc si am slabit pana la 60 kg (aveam 64)
    iar pielea luminoasa, parul stralucitor, apar dupa 3 luni. deocamdata arat mai palida decat de obicei si multi ma intreaba daca nu sunt bolnva
    subscriu pt un subiect separat pe forum si pt ideea de a ne vedea cu toatele .. deja viitorul sot a impamantenit ideea ce eu "miresesc", adica stau de vorba cu voi

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Valen, felicitari!!! Sa dea Dumnezeu sa aveti parte de un bebe sanatos si frumos, iar tu de o sarcina cat mai usoara!!!
    azzaleya

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

felicitari! sa fiti sanatosi toti 3 si pe langa ce a scris azzaleya iti doresc si o nastere usoara! pupici, mam

Pagina 1 din 12737 12311511015011001 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us