Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345
Rezultate de la 33 la 38 din 38

Subiect: Pensiunea Balad'or

Inregistrat
    28.04.2014

Implicit Re: Pensiunea Balad'or

buna,

restaurantul este promovat ca avand 180-200 locuri. ce parere aveti, 160 de invitati ar fi foarte ingradamati? ar mai ramane loc de dans?

multumesc

Inregistrat
    04.02.2014

Buna miresici si viitoare miresici!
    maine se implineste o saptamana de cand am avut nunta la Balad'or, iar experienta a fost una extraordinara!!! si nu exagerez cand spun asta. Daca aveti orice urma de indoiala vis-a-vis de aceasta locatie, vreau sa va asigur ca este cea mai buna alegere, iar evenimentul vostru va fi unul de neuitat. La noi totul a fost exceptional; mancarea (3 feluri au fost absolut suficiente. Initial si eu am avut dubii dar am mers in toate pe mana Andreei, care apropo este o persoana minunata si o foarte buna organizatoare), locatia, cazarea, personalul de cea mai buna calitate - totul a fost la superlativ. Oamenii stiu cum sa trateze cu adevarat un clinet, iar acesta sa plece de la ei dorindu-si sa se intoarca acolo cu prima ocazie. Mergeti pe mana Andreei cu cea mai mare incredere!! Noi cu siguranta, atunci cand va fi cazul, vom face acolo si botezul!
    La fel, am numai cuvinte de lauda la adresa celor care au fost cu muzica (dj - Ionut Mocanu + cantareata - Alexandra) si a fotografului/cameramanului, toti din Bacau. Au fost la pachet cu totii, iar prestatia lor a facut toti banii; muzica de calitate, oamenii profesionisti adevarati, in concluzie ii recomand cu cea mai mare caldura!
    Absolut toate reactiile invitatilor dupa nunta au fost de lauda si aprecierea asupra a tot ce v-am povestit mai sus. Inclusiv invitatii veniti din Bucuresti si alte orase au fost cuceriti de peisaje, locatie, servire, mancare, bautura, atmosfera, de absolut tot! Nici cel mai carcotas om nu cred ca ar avea ce sa reproseze evenimentelor organizate la Balad'or.
    Iar daca cineva mai este interesata de alte informatii le pot furniza cu cea mai mare placere! Mult succes in organizarea nuntii!!!

Inregistrat
    08.03.2014

Smile Re: Pensiunea Balad'or

Buna Eliza,

Iti multumim pentru informatii. Am si eu nunta anul acesta la Balad'or si am cateva emotii pentru ca am vazut intamplator pe net poze cu meniul de la Balad'or si sincer mi s-a parut cam putina mancare.

Tu pentru ce fel de meniu ai optat?
    Eu si viitorul meu sot am ales sa avem 3 feluri si unul dintre ele va fi cu sarmale. Ai cumva poze cu meniul si ai putea sa le postezi, te rog? ti-as fi foarte recunoascatoare

iti multumesc frumos si Casa de piatra iti doresc!

Inregistrat
    04.02.2014

Multumim frumos!
    te asigur ca este suficient un meniu cu 3 feluri; cum ne sfatuia si Andreea, 4 feluri ar fi deja risipa de mancare; crede-ma ca nu va pleca nimeni nemancat de la nunta . Noi am avut: gustare rece+gustare calda calda (pestele) +fel principal (friptura vita+curcan). Initial sotul ar fi vrut si el sarmale, am discutat cu Andreea si am inteles ca au o prezentare ceva mai speciala, nu clasicele sarmale pe care le stii, dar optiunea finala a fost pestele. oricum, fii sigura ca orice ati alege la meniu va fi absolut delicios, plus ca sunt foarte generoase portiile. Din pacate nu avem inca poze....
    Inca o data te sfatuiesc sa mergeti pe mana Andreei, stie foarte bine ce spune, are experienta in organizarea evenimentelor si fii fara grija pt ca totul va iesi minunat, cel putin ce inseamna pe parte de bucatarie, servire si servicii oferite de pensiune. Succes si daca mai ai intrebari, cu mare drag!

Inregistrat
    14.12.2014

Implicit Re: Nunta la pensiunea Balad'or

Citat Postat de babi2babi Vezi mesajul
    Am intrat pe site. Arata excelent!!!
    Eu caut locatie pentru anul viitor. Mai exista ceva similar cu Balad'or in judetul Neamt?

Adina
    da...incearca si la Casa Moldoveana...e superb!

Inregistrat
    22.05.2016

Buna,
    Am inteles ca au capacitataea la Cort de 200 de persoane, iar la pensiune de 70. Noi am dori la cort chiar daca vom avea 80 de persoane+- ,credeti ca se poate asa,sau se va vedea cortul cam gol? Oare nu se poate face ceva si pentru astfel de preferinte? Multumim anticipat

Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us