Pagina 2 din 62 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 492

Subiect: Solutie pentru mirese intarziate - Jubile Ballroom

Inregistrat
    07.07.2008

Implicit Re: Super-solutie de ultimul moment pentru miresicile intarziate

Citat Postat de sashu Vezi mesajul
    80 din cate stiu

super...inseamna ca ma incadrez!!!!!!!!!!!!!!1 ms de raspuns!!!!!!!!!

Inregistrat
    03.11.2008

Wink Jubile THE BALLROOM

Buna fetelor,
    Vroiam sa va intreb daca stiti ceva de Restaurantul Jubile? Am auzit ca au date libere..........
    Ultima editare de dahlia : 01.07.2009 14:58:03

Talking Jubile the ballroom

Buna fetelor,
    Eu am nunta in 2010 si am inceput de acum sa imi caut restaurant ce am vazut pana acum nu prea mi-a placut si intrand pe site am vazut o oferta la un nou restaurant deschis''Jubile '' am sunat si m-am interesat de oferte.............sunt fffffffffffff bune .......am vazut si locatia si astept sa ma duc la intalnire. Voi ati auzit ceva de acest restaurant(parti rele si bune)? Multumesc
    Ultima editare de Alecsandra27 : 01.07.2009 14:59:03

Inregistrat
    07.07.2008

Implicit Re: Jubile the ballroom

Citat Postat de Alecsandra27 Vezi mesajul
    Buna fetelor,
    Eu am nunta in 2010 si am inceput de acum sa imi caut restaurant ce am vazut pana acum nu prea mi-a placut si intrand pe site am vazut o oferta la un nou restaurant deschis''Jubile '' am sunat si m-am interesat de oferte.............sunt fffffffffffff bune .......am vazut si locatia si astept sa ma duc la intalnire. Voi ati auzit ceva de acest restaurant(parti rele si bune)? Multumesc
    buna ai vazut sala?...cam cum se ajunge acolo?...si eu cred ca e ok ca si si pret ca si locatie...din pozele lor bineinteles...eu voi merge sambata...

a...vezi ca mai e deja un topic despre restaurantul asta ala cu super ocazie pt miresele intarziate
    http://www.miresici.ro/showthread.php?t=21687

buna ai vazut sala?...cam cum se ajunge acolo?...si eu cred ca e ok ca si si pret ca si locatie...din pozele lor bineinteles...eu voi merge sambata...

Inca nu am vazut sala dar am inteles ca este super ........ elegant si meniul mi se pare ok. eu o sa merg zilele astea nu stiu cand o sa am timp exact dar te anunt daca merg pana sambata cum sunt salile........ne auzim

Inregistrat
    07.07.2008

Citat Postat de Alecsandra27 Vezi mesajul

Inca nu am vazut sala dar am inteles ca este super ........ elegant si meniul mi se pare ok. eu o sa merg zilele astea nu stiu cand o sa am timp exact dar te anunt daca merg pana sambata cum sunt salile........ne auzim

buna...si mie mi-au trimis pe mail oferta...eu sunt f incantata...abia astept sa ma duc sambata...sa vb sa stabilesc odata totul....sper sa fie ok zona...eu stau in drumul taberei..in fine nu prea conteaza....sunt f draguti si f promti....sper sa colaboram bine! te p[upic si mai vb

Inregistrat
    08.01.2009

Citat Postat de olgutamedintu Vezi mesajul
    buna...si mie mi-au trimis pe mail oferta...eu sunt f incantata...abia astept sa ma duc sambata...sa vb sa stabilesc odata totul....sper sa fie ok zona...eu stau in drumul taberei..in fine nu prea conteaza....sunt f draguti si f promti....sper sa colaboram bine! te p[upic si mai vb
    Eu am trecut pe acolo dar nu mi-am dat seama unde este restaurantul. Oricum este in Pipera langa La Fourmie

Citat Postat de Andaa Vezi mesajul
    Eu am trecut pe acolo dar nu mi-am dat seama unde este restaurantul. Oricum este in Pipera langa La Fourmie

Fetelor eu am trecut pe langa restaurant este cam la un kilometru distanta de la intersectia cu Barbu Vacarescu...........un punct de reper daca vreti poate fi un showroom OPEL Chevrolet......MI SE PARE DESTUL DE USOR DE AJUNS VA PUP

Pagina 2 din 62 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us