Pagina 3 din 62 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 492

Subiect: Solutie pentru mirese intarziate - Jubile Ballroom

Inregistrat
    07.07.2008

Implicit Re: Jubile THE BALLROOM

Citat Postat de dahlia Vezi mesajul
    Buna fetelor,
    Vroiam sa va intreb daca stiti ceva de Restaurantul Jubile? Am auzit ca au date libere..........
    buna...intra pe site-ul lor si trimite-le un mail...sunt destul de promti in raspuns....acum depinde dc vrei pt anul asta sau pt 2009...dar intreaba-i sunt f ok!!!!!!!!!!!!!!!

Implicit Re: Super-solutie de ultimul moment pentru miresicile intarziate

Citat Postat de olgutamedintu Vezi mesajul
    buna...si mie mi-au trimis pe mail oferta...eu sunt f incantata...abia astept sa ma duc sambata...sa vb sa stabilesc odata totul....sper sa fie ok zona...eu stau in drumul taberei..in fine nu prea conteaza....sunt f draguti si f promti....sper sa colaboram bine! te p[upic si mai vb

Buna ai fost sambata? poate poti sa ne impartasesti si noua despre restaurant care a fost impresia ta........eu inca nu am ajuns dar sunt curioasa.......merci mult te pup

Inregistrat
    07.07.2008

Citat Postat de Alecsandra27 Vezi mesajul
    Buna ai fost sambata? poate poti sa ne impartasesti si noua despre restaurant care a fost impresia ta........eu inca nu am ajuns dar sunt curioasa.......merci mult te pup
    buna...da am fost acolo si e intr-adevar ffffffffffffff frumos, elegant...parerea mea e ca e mai frumos ca in poze!!!!!!!!!!!!!!!(cele de pe site)....cu cel cu care am vb e f ok , f deschis, ne-a facut o oferta f interesanta de o nunta la incepul anului...si ne gandim serios s-o acceptam....e un meniu de 60 euro cu toate bauturile incluse, cu tort, fructe,covrigei, cu aranjamente florale, cu toate decoratiunile.... au pachete inclusiv pt vals, au si dj f ok ca si pret si formatii...., iar sala e ffffffffff selecta....nu ma mai vazut asa ceva pana acuma....deocamdat a e in topul preferintelor noastre.....a si au si terasa...pozele cu canapele albe de pe site...care se paote incalzi iarna si deci ....dc ma voi hotara pt iarna voi avea si terasa!!!!!!!!!!!!!
    dc mai vrei sa sti si altceva intreaba....ca nu-mi cine acum in minte ce sa-ti mai zic!!!!!!!!!!pupicei!

Inregistrat
    07.07.2008

fetelor...nu mai ziceti nimic...voua cum vi se pare oferta lor????????...eu zic ca e cea mai buna de pe piata...voi?

Inregistrat
    07.07.2008

a....am uitat...de ajuns se ajunge f usor...de la metrou aurel vlaicu se merge 10 min pe jos....sau 2 statii de masina 135 dar sunt f scurte....
    Va pup...si va astept la schimbat impresii!!!!!!!!!!!

Inregistrat
    07.03.2009

buna...da am fost acolo si e intr-adevar ffffffffffffff frumos, elegant...parerea mea e ca e mai frumos ca in poze!!!!!!!!!!!!!!!(cele de pe site)....cu cel cu care am vb e f ok , f deschis, ne-a facut o oferta f interesanta de o nunta la incepul anului...si ne gandim serios s-o acceptam....e un meniu de 60 euro cu toate bauturile incluse, cu tort, fructe,covrigei, cu aranjamente florale, cu toate decoratiunile.... au pachete inclusiv pt vals, au si dj f ok ca si pret si formatii...., iar sala e ffffffffff selecta....nu ma mai vazut asa ceva pana acuma....deocamdat a e in topul preferintelor noastre.....a si au si terasa...pozele cu canapele albe de pe site...care se paote incalzi iarna si deci ....dc ma voi hotara pt iarna voi avea si terasa!!!!!!!!!!!!!
    dc mai vrei sa sti si altceva intreaba....ca nu-mi cine acum in minte ce sa-ti mai zic!!!!!!!!!!pupicei!

buna,pentru ce perioada este valabila oferta?

Inregistrat
    07.07.2008

buna...oferta e pt ianuarie-martie 2010...au pus si pe site intra acolo ca sa vezi ce contine....

Inregistrat
    03.06.2009

fetelor...nu mai ziceti nimic...voua cum vi se pare oferta lor????????...eu zic ca e cea mai buna de pe piata...voi?

buna,

si eu voi face nunta acolo, am rezervat pt la anu, dar este super avantajoasa oferta pe care ai primit-o, cand in iarna?

Pagina 3 din 62 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us