Pagina 62 din 62 PrimulPrimul ... 1252606162
Rezultate de la 489 la 492 din 492

Subiect: Solutie pentru mirese intarziate - Jubile Ballroom

Inregistrat
    10.04.2015

Implicit Re: Solutie pentru mirese intarziate - Jubile Ballroom

Eu am renunțat acum 2 zile la rezervarea pe care o aveam la restaurant Bolta Rece-salon Imperial data de 3 oct 2015.

Inregistrat
    16.03.2014

Dupa ce am avut nunta acolo revin cu pareri la cald:

-Restaurantul a fost ok, nu ne-a depasit asteptarile dar nu ne-au dezamagit.

-Au uitat sa puna 2 scaune pt niste copii la 2 mese, au incurcat 2 placecarduri si le-au pus la alte mese, persoana care nu manca porc a fost servita la aperitiv cu aperitivul normal ulterior dupa ce am anuntat iar au remediat la urmatoarele feluri.

-In interior a fost cald nu foarte cald dar nici aer rece puternic, la un moment dat am avut impresia ca nu mai fac fata aerele conditionate insa nu garantez ca nu se datora si faptului ca dansam si oricum imi era foarte cald, erau persoane care se plangeau ca este frig si persoane care se plangeau ca este foarte cald

-Mancarea a fost ok, oamenii au tot laudat sarmalele, la peste parerile au fost impartite, la degustare pestele mi s-a parut waaaw dar in ziua nuntii nu mi se mai parea la fel poate de la faptul ca nu aveam stare si eram emotionata, per total mancarea a fost ok. Nu stiu daca are vreo importanta dar am aflat ulterior ca mancare nu ar fi gatita acolo...

-La o masa un ospatar a venit ametit, s-a remediat situatia si a aparut o fata care a servit foarte frumos.

-Ospatarii in rest au fost ok, atenti si serviabili, eu ca mireasa cand ma aflam la diferite mese le-am cerut diferite lucruri ospatarilor (apa,suc etc) si toti mi-au adus repede si fara probleme desi faceau altceva atunci (aduceau sau debarasau farfirurii), la intrare au stat doua ospatarite cu noi care ne dadeau paharele de sampanie, erau foarte dragute fetele si zambitoare

-Lumea a laudat vinul alb

-Aranjamentele le-am luat de la ei, am avut sfesnice impodobite cu flori, florile erau proaspete si frumoase

-Am avut invitati care s-au plans ca mancarea le era luata din fata prea repede si ca pauza dintre feluri era mult prea mica... Aici cred ca ar fi ok sa discutati cu managerul niste timpi stabiliti de voi!

-Managerul este foarte receptiv, tatal meu a discutat cu el de vreo 2 ori pe parcursul nuntii, in timpul evenimentului a mai "intrat" in ospatari, dadea indicatii si chiar l-am zarit cand a adus personal farfurii

Inregistrat
    10.06.2015

Wink Jubile Decebal- nunta noastra de poveste

Recomand din suflet Jubile situat in zona Decebal. Noi avem nunta pe 3 octombrie anul acesta si suntem foarte incantati de alegerea facuta. Am gasit aici un manager foarte dedicat, pe domnul Florin Badea care ne-a asigurat ca totul va decurge c la carte si sincer il si credem, caci are o experienta de peste 15 ani in domeniu. Ne-a prezentat sala, cum o sa fie aranjate mesele, exact pentru nunta, unde ne sugereaza sa asezam preziul si formatia, absolut toate elementele la care nici macar nu ne gandeam. Ne-au scutit si cu stresul cu aranjamentele florale si cu candy bar si am ales si unul din pachetele lor extra: sushi live cooking, caci avem si invitati din Japonia.
    Recomand in primul rand profesionalismul si dedicarea lor, ca evenimentul nostru sa fie unul cu adevarat memorabil.
    Abia astptam nunta, acum ca nu mai avem asa de multe sa fim stresati.

Inregistrat
    04.06.2015

Buna fetelor! Sunt foarte interesata de unul din saloanele celor de la Jubile. A mai avut vreo miresica nunta recent la ei? Imi poate spune mai multe impresii? De asemenea, daca mai sunt miresici care urmeaza sa aiba nunta acolo, ar fi dragut sa schimbam cateva pareri. Merci

Pagina 62 din 62 PrimulPrimul ... 1252606162

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us