Pagina 34 din 34 PrimulPrimul ... 24323334
Rezultate de la 265 la 267 din 267

Subiect: Despre nasii de botez

Inregistrat
    08.02.2008

Implicit Re: Despre nasii de botez

Citat Postat de olgutza26 Vezi mesajul
    da. poti. eu am botezat acum un an si ceva un baietel impreuna cu iubitul meu. Eu sunt luterana, iar el e ortodox.
    Ooooo...super. Si ati devenit amandoi nasi sau doar cel care a tinut bebelul? Cu toate ca ma gandesc ca daca el este englez nu cred ca va deveni nas cel mult va tine lumanarea, el nu stie limba romana si cred ca nu merge....

Inregistrat
    19.08.2008

Citat Postat de juillet Vezi mesajul
    Ooooo...super. Si ati devenit amandoi nasi sau doar cel care a tinut bebelul? Cu toate ca ma gandesc ca daca el este englez nu cred ca va deveni nas cel mult va tine lumanarea, el nu stie limba romana si cred ca nu merge....
    Am devenit amandoi. Ne-a intreebat la sf. numele amandurora si ne-a trecut in catastif.

Inregistrat
    19.08.2008

Citat Postat de juillet Vezi mesajul
    Am devenit amandoi. Ne-a intrebat la sf. numele amandurora si ne-a trecut in catastif. Noi am tinut amandoi bebelul pt ca era greu si il „pasam„ de la unul la altul cand ne oboseau mainile

Pagina 34 din 34 PrimulPrimul ... 24323334

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us