Pagina 3 din 15 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 117

Subiect: Cat costa lumanarile de nunta?

Inregistrat
    09.11.2007

Implicit Re: Cat costa lumanarile de nunta?

Lumanarile =500 lei
    Buchetele 250 lei
    Buchet cununia civila =150 lei

poze dupa nunta...

Inregistrat
    11.03.2009

Citat Postat de c_andreea Vezi mesajul
    Imi poti zice unde?
    Buna,
    Lumanarile le poti comanda de la cherubin lily. Google it. Pe mine ma vor costa 400 Ron amandoua! Au multe modele dragute...
    Pup fetele!

cat am studiat site-ul acesta...nu am gasit lumanari mai scumpe ca cele pe care mi le ofera florareasa mea...vrea sa ii dau 15 mil. pe ele fiind facute cu trandafiri, orhidee phalaenopsis, lisiantus, hortensie si nu stiu ce verdeturi....dar mi se par exagerat de scumpe...asa ca o voi suna sa imi micsoreze pretul sau sa anulez comanda...

Inregistrat
    08.07.2008

Lumanarile noastre au costat 700ron si au fost ornate cu trandafiri albi
    http://picasaweb.google.com/cerasela...42331250497394

Inregistrat
    01.09.2008

Citat Postat de cristina8112 Vezi mesajul
    cat am studiat site-ul acesta...nu am gasit lumanari mai scumpe ca cele pe care mi le ofera florareasa mea...vrea sa ii dau 15 mil. pe ele fiind facute cu trandafiri, orhidee phalaenopsis, lisiantus, hortensie si nu stiu ce verdeturi....dar mi se par exagerat de scumpe...asa ca o voi suna sa imi micsoreze pretul sau sa anulez comanda...

E destul de mult parerea mea. Mie mi-au facut oferta pt 70 Euro (300 Ron) pentru lumanari cu trandafiri passion bordeaux,hortensie alba, crin imperial alb, lisiantus, iedera, green mix (iedera,pittosporum, ruscus, asparagus, beargrass). Nu cred ca totusi orhideele (singurele diferite, desi la mine sunt crini in locul lor) sunt asa de scumpe cat sa acopere suma pana la 15 mil.

Inregistrat
    14.01.2009

Citat Postat de cristina8112 Vezi mesajul
    oh... imi pare si mie rau ca nu m-am interesat mai demult de preturile lumanarilor... care la nunta mea au fost 900 RON... too much

Inregistrat
    20.04.2008

lumanarile mele au avut cate 15 trandafiri lila aqua fiecare si au costat 610 ron amandoua ... au fost lumanari grecesti, goale pe dinauntru

Inregistrat
    26.09.2009

lumanarile noastre au costat 450ron au fost din trandafiri albi cu un pic de albastru!!!

Pagina 3 din 15 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us