Pagina 1 din 75 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 599

Subiect: Cadouri de Craciun!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Cadouri de Craciun!

Fetelor, se apropie Craciunul si anul asta sunt in pana de idei. Ce cadouri mai luati voi celor dragi

Inregistrat
    20.09.2006

Implicit Re: Cadouri de Craciun!

Citat Postat de luiza
    Fetelor, se apropie Craciunul si anul asta sunt in pana de idei. Ce cadouri mai luati voi celor dragi
    Luiza, mai este un subiect asemanator..si sunt si idei pe-acolo

Inregistrat
    06.07.2006

Eu vreau sa ii iau un telefon cu camera...ca sa imi poata trimite mms cu poza lui atunci cand imi este dor de el..

Inregistrat
    05.08.2006

Pai celalalt este cu ce ne dorim noi de Craciun
    Eu inca nu vin cu idei, ci mai adaug si eu o tema: noi petrecerea de Craciun a firmei o facem la munte, noi intre noi, sintem o gasca de 30 de oameni si ne intelegem foarte bine. Si ne gindeam ca daca tot e Xmas Party sa vina si Mosul, adica fiecare sa cumpere cite un cadou care apoi se va trage la sorti, asa ca nu stii cadoul tau la cine merge. Idei, please

Inregistrat
    01.06.2006

Eu am luat deja cadouri pt. familie de Mosh Nicolae ca atunci vin in tara... Bunicii i-am luat un sal gros de lana si (mai mult de amuzament) tichii de bucatar de unica folosinta pt. ca mereu in perioada sarbatorilor e teroare sa nu intre nimeni in bucatarie cand se gateste ca sa nu cada par in mancare , lui tata i-am luat un fular de casmir, mamei un colier, lui frate-meu o carte foarte tare si un pandantiv (are 17 ani, are voie ). In plus, muuulta ciocolata la toata lumea
    Sotului meu i-am luat un I-Pod si de Craciun... nu stiu! Poate-mi mai dati voi idei Tare greu e sa iei cadouri la barbati...

Inregistrat
    10.10.2006

Citat Postat de tasha
    Eu inca nu vin cu idei, ci mai adaug si eu o tema: noi petrecerea de Craciun a firmei o facem la munte, noi intre noi, sintem o gasca de 30 de oameni si ne intelegem foarte bine. Si ne gindeam ca daca tot e Xmas Party sa vina si Mosul, adica fiecare sa cumpere cite un cadou care apoi se va trage la sorti, asa ca nu stii cadoul tau la cine merge. Idei, please
    Asta exclude din start cadourile personalizate, cadoul trebuie sa fie asexuat, ceeace face dificila selectia. Mai bine sa stii cui vei face cadoul, fara ca respectiva persoana sa stie de la cine il primeste?

Inregistrat
    01.06.2006

Sau faceti doua trageri la sorti, una cu cadouri de fete si cealalta pt. baieti

Inregistrat
    20.09.2006

Citat Postat de tasha
    Bine cum ziceti voi
    Dar au zis fetele pe-acolo si ce vor si ce cumpara la iubiti

Pagina 1 din 75 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us