Pagina 2 din 301 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 2401

Subiect: Emisiuni TV interesante

Inregistrat
    25.06.2006

Implicit Re: Emisiunea Tablou de nunta

Citat Postat de Anahita
    Scuze de intrebare, dar platesc ei tot sau de ce te-ai supune unei asemenea orori?
    sigur muzica si alte surprize ti le asigura ei ...restul nu stiu........

Inregistrat
    07.02.2005

Vezi ca si Prima tv face reclama la o emisiune despre nunti, spun ca daca nu ai bani sa iti faci nunta, le scrii lor si fac ei tot.
    Cred ca mi bine asa decat "Tablou de nunta", care mi se pare de prost gust, nu pot sa ma uit la mustaciosul ala care face glume nasoale. mai bine nu fac nunta decat sa il am in priajma la nunta mea( bafta me ca am facut-o deja lol).
    Scuazati-ma daca am fost prea dura cu saracul om.
    Vand rochita casa de moda Ioanin, cu trena, superba.

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de eva
    Vezi ca si Prima tv face reclama la o emisiune despre nunti, spun ca daca nu ai bani sa iti faci nunta, le scrii lor si fac ei tot.
    Cred ca mi bine asa decat "Tablou de nunta", care mi se pare de prost gust, nu pot sa ma uit la mustaciosul ala care face glume nasoale. mai bine nu fac nunta decat sa il am in priajma la nunta mea( bafta me ca am facut-o deja lol).
    Scuazati-ma daca am fost prea dura cu saracul om.
    mie mi se pare ca amandoi prezentatorii sunt penibili

Inregistrat
    20.09.2006

Citat Postat de mitutza
    mie mi se pare ca amandoi prezentatorii sunt penibili
    Chiar sunt.
    Inainte sa-i "bage" pe ei in emisiune, mai era ceva de capul ei.Acuma e varza rau.

Eu zic sa vedem partea buna a emisiunii care cred ca e"asa nu!" in loc de "asa da!"In loc sa te ajute, mai mult te sperie vazand cat de usor poti deveni penibil

Inregistrat
    23.09.2006

Fetele usor!!!Nu vruiam decat sa aflu numarul de telefon ....in caz ca.....cine stie....chiar nu il are nimeni?
    A si pe site-ul antena 1 nu este nici un nr de telefon pentru asa ceva.

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de inginermiha
    Fetele usor!!!Nu vruiam decat sa aflu numarul de telefon ....in caz ca.....cine stie....chiar nu il are nimeni?
    A si pe site-ul antena 1 nu este nici un nr de telefon pentru asa ceva.
    eu zic ca nu conteaza nr pe care il ai de la antena,de la ce departament.............unul oarecare,suni ,spui ce te ar interesa si sigur de ajuta.............................cred ca sigur dau astia un nr de telefon la care sa suni in caz de vreo stire,un eveniment........suna la ala si informeaza te.....sigur iti va da o relatie,ceva

Eu cred ca au prea multe cereri si de-aia nu mai au pe site nimic despre emisiunea respectiva ... sau o intrerup pentru ca saptamana asta vad ca nu apare in program!

Pagina 2 din 301 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us