Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 57

Subiect: Rochia de mireasa in Giurgiu: unde, cat

Inregistrat
    15.01.2008

Implicit Re: Mirese din Giurgiu

Citat Postat de sweet_november Vezi mesajul
    Eu anul acesta in iunie am doar cununia civila la teresa din spate de la pompi.Anul viitor in 2010 voi avea nunta deoarece ne-am hotarat prea tarziu cu casatoria si nu aveam timp sa organizez.Eu loc in buc insa dat fiind faptul ca eu si iubitul meu suntem din giurgiu si majoritatea prieteniilor tot de acolo am hotarat sa o facem acolo.Eu imi voi lua o firma de organizare de aici din bucuresti si m-am gandit ca daca o voi face la perla ca tema vreau ceva marin:cu scoici si stelute de mare, inclusiv invitatiile,tortul.mai am pana la anul dar oricum de anul trecut ma tot interesez.TU ai fost la targul de nuntii?ti-ai ales rochita?

Am fost la targ,dar nu mi-am luat rochita,din 2 motive :
    1. rochia o iau de l ao miresica de aici
    2. erau oribile. Cel putin mie nu mi-au placut deloc

Inregistrat
    26.06.2008

Citat Postat de alinagr Vezi mesajul
    Inca sunt in cautari. Am gasit si in giurgiu si in bucuresti. Mai ramane sa ne hotaram. Noi suntem cam in urma cu pregatirile,pt ca tb sa avem si "suportul"material, care vine (sub forma de descoperire card) cam luna viitoare. Atunci o sa semnam contract si pt foto/video si dj
    Alina, de ce la cine iti iei rochita si ce model este?Ce fel de agentii sunt in Giurgiu.Eu nici nu am stiut ca exista asa ceva in Giurgiu.

Inregistrat
    15.01.2008

Alina, de ce la cine iti iei rochita si ce model este?Ce fel de agentii sunt in Giurgiu.Eu nici nu am stiut ca exista asa ceva in Giurgiu.

Eeeeeee........model......habar am,nu stiu casa d emoda(sau designer-ul),dar stiu ca nu sunt decat vreo 4 rochii acel model. O iau de la o miresica de aici,dupa ce are ea nunta. Exista,undeva pe strada garii.Daca vrei,da-mi PM si iti dau adresele lor,ca am pliante de la targ

Citat Postat de alinagr Vezi mesajul
    Am fost la targ,dar nu mi-am luat rochita,din 2 motive :
    1. rochia o iau de l ao miresica de aici
    2. erau oribile. Cel putin mie nu mi-au placut deloc

Si eu sunt din Giurgiu si am nunta anul asta in iulie. SUnt de acord cu tine referitor la rochiile de la targul de nunti, erau chiar urate, prea incarcate si scumpe

Inregistrat
    15.01.2008

Citat Postat de nikolle22_1983 Vezi mesajul
    Si eu sunt din Giurgiu si am nunta anul asta in iulie. SUnt de acord cu tine referitor la rochiile de la targul de nunti, erau chiar urate, prea incarcate si scumpe

Mai ales aia galbena de era expusa afara

Inregistrat
    26.06.2008

voi de unde vreti sa va luati rochitele?asta in cazul in care nu le-ati cumparat deja.

Inregistrat
    15.01.2008

voi de unde vreti sa va luati rochitele?asta in cazul in care nu le-ati cumparat deja.

Eu imi iau rochita de la o miresica de aici.Si dupa nunta i-o returnez.Nu vreau sa-mi cumpar,pt ca nu am ce face cu ea dupa nunta;decat sa se ingalbeneasca in sifonier,mai bine inchiriez una

Inregistrat
    14.02.2009

eu probabil o voi face pe comanda.....pana acum nu am vazut in vitrine nimic kre sa mi starneask curiozitatea si sa intru in magazine

Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us