Pagina 1 din 79 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 628

Subiect: Totul despre muzica in Bihor

Inregistrat
    15.11.2006

Post Totul despre muzica in Bihor

Buna fetelor! Ma numesc Carmen si sunt din Oradea , de cateva luni caut disperata formatie de nunta , nunta va avea loc in 2 iunie 2007 si nu gasesc nimic care sa imi placa. Formatiile de care am auzit ca ar canta cat de cat bine erau toate ocupate. Daca ma poate ajuta careva dintre voi cu niste sugestii............ Multumesc!

Implicit Re: Formatii nunta Oradea

La Noi La Nunta A Cantat Lucian Seres,mie Imi Place Foarte Mult.

Inregistrat
    14.11.2006

Citat Postat de carmia Vezi mesajul
    Buna fetelor! Ma numesc Carmen si sunt din Oradea , de cateva luni caut disperata formatie de nunta , nunta va avea loc in 2 iunie 2007 si nu gasesc nimic care sa imi placa. Formatiile de care am auzit ca ar canta cat de cat bine erau toate ocupate. Daca ma poate ajuta careva dintre voi cu niste sugestii............ Multumesc!
    Buna,
    Am intelesc ca iti cauti formatie, eu iti pot recomanda formatia "OPREA"
    Te pup
    Ultima editare de irina : 10.05.2007 01:26:37

Inregistrat
    07.02.2005

Buna, fetelor, am si eu o rugaminte la voi, ma puteti ajuta cu ceva detalii despre cantaretii daniela si adi vasiu? Ma interesez pt o prietena care face anul viitor nunta in oradea, noi stam in timisoara. Mersi mult pt orice informatie data aici sau pe MP. V-am pupat!!!!!

Inregistrat
    02.02.2007

Smile Re: Formatii nunta Oradea

Nu e obligatoriu sa ai o formatie la nunta. depinde de ce tip de nunta vrei sa ai. De exemplu eu i-mi voi face un DVD cu toate cantecele care imi plac si voi aduce un compiuter la nunta ia cineva va sta si va alege piesele ca un dj (poate il rog pe fratele meu).

Inregistrat
    14.11.2006

Si eu sunt de ceeasi parere, nu-i neaparat necesar sa ai formatie ca sa iti reuseasca o nunta. Daca ai neamuri in diferite zone ale tarii, formatia stie sa cante muzica din zonele respective?
    Eu mi-am ales un DJ de la Radio Transilvania, mi-a placut de tip foarte mult, stie sa se orienteze pe ce muzica se simt bine invitaii si ii si un animator bun.

Inregistrat
    12.01.2007

La noi la nunta va canta Piki (asta ii e porecla). A cantat si la nuntile catorva prieteni si toti au fost multumiti si l-au recomandat. Am vazut dvd-ul de la una dintre nuntile de care va spun, si atmosfera era super... canta de toate, de la 'Menaito' la 'Drumurile noastre' la 'Gasca mea' si asa mai departe... Noua ne-a placut f. mult. Mai stiu pe cineva care va avea la nunta formatia de la teresa Ami din Felix. Dar nu i-am auzit cantand, deci nu pot sa va spun mai multe.Spor la pregatiri tuturor!
    Ultima editare de didur : 24.02.2007 07:21:05

Inregistrat
    14.11.2006

Citat Postat de didur Vezi mesajul
    La noi la nunta va canta Piki (asta ii e porecla). A cantat si la nuntile catorva prieteni si toti au fost multumiti si l-au recomandat. Am vazut dvd-ul de la una dintre nuntile de care va spun, si atmosfera era super... canta de toate, de la 'Menaito' la 'Drumurile noastre' la 'Gasca mea' si asa mai departe... Noua ne-a placut f. mult. Mai stiu pe cineva care va avea la nunta formatia de la teresa Ami din Felix. Dar nu i-am auzit cantand, deci nu pot sa va spun mai multe.Spor la pregatiri tuturor!
    Ceau,
    Nu vreau sa te dezamagesc, Piki nu canta ca si la inceput.
    La inceput mi-a placut foarte mult (la nunta la cumnata mea a cantat acum 2 ani) pana anul trecut cand am fost la o nunta si nu mi-a venit sa cred, nu era acel om de care mi-a placut atat de mult cum canta, parca s-a prostit. Acelasi lucru mi-au zis si niste prieteni care au vrut sa-l cheme la nunta lor.
    Eu te sfatuiesc sa te mai gandesti.
    Si eu am vrut sa-l chem, pana cand am ajuns la acea nunta, nici nu-ti dai seama cat de dezamagita am fost. Nici acum nu-mi vine sa cred cat de mult sa schimbat (nu in bine). L-am intrebat si pe cameramanul meu ce parere are despre el si mi-a zis "nu-i ceea cea fost".
    Acum decizia ii de partea ta.
    Te pup.
    PA

Pagina 1 din 79 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us