Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 16 din 16

Subiect: Recomandare medic dermatolog

Inregistrat
    11.11.2006

Implicit Re: recomandare medic dermatolog

multumesc

Inregistrat
    12.09.2007

Implicit Re: recomandare medic dermatolog

Eu stiu doi medici f buni..ar fii dr. Nedelcu(are cabinet privat pe Veronica Micle) - consultatia e 200 lei (stiu ca am fost acum 2 sapt) si dr. Mihaela Leventer, tot asa,cabinet part, dar la ea se intra fff greu...eu acum 2 ani, printr-o cunostinta am reusit sa intru in 2 sapt dupa ce am sunat..dar altfel, din cate stiu, cam o luna...

Inregistrat
    22.10.2007

Implicit Re: Recomandare medic dermatolog

Am "dezgropat" topicul asta pentru ca am ramas impresionata de prof. dr. Mihail Alecu, dermatolog si alergolog (lucreaza la Spitalul de Dermatologie care nush cum se cheama, de la Tineretului, si la clinica Bioderm). Nu numai ca m-a lamurit in final ce e cu dermatita atopica si ce-i de facut (am ajuns la concluzia ca si pt majoritatea medicilor e o mare nebuloasa) dar mi-a gasit (fara sa o cer eu) explicatia si pt problema de alimentatie a lui Vladut. Daca mai cauta cineva dermatolog, merita incercat.

Inregistrat
    24.01.2008

Citat Postat de evenstar Vezi mesajul
    Am "dezgropat" topicul asta pentru ca am ramas impresionata de prof. dr. Mihail Alecu, dermatolog si alergolog (lucreaza la Spitalul de Dermatologie care nush cum se cheama, de la Tineretului, si la clinica Bioderm). Nu numai ca m-a lamurit in final ce e cu dermatita atopica si ce-i de facut (am ajuns la concluzia ca si pt majoritatea medicilor e o mare nebuloasa) dar mi-a gasit (fara sa o cer eu) explicatia si pt problema de alimentatie a lui Vladut. Daca mai cauta cineva dermatolog, merita incercat.
    Spitalul clinic de dermato-venerologie prof. dr. SCARLAT LONGHIN

Si da, au super doctori acolo!

All the art of living lies in a fine mingling of letting go and holding on.

Ana are blog

Inregistrat
    03.05.2010

Buna si bine v-am gasit (fiind noua pe site)!
    As avea si eu aceeasi rugaminte catre mamicile din Ploiesti...un dermatolog pt fetita mea de 2 luni jumate. Ii tot apar niste bubite pe fata. Am fost la pediatru si ne-a recomandat o crema pe baza de cortizoni, dar bubitele reapar dupa cateva zile dupa ce folosim crema. Pediatra ne-a recomandat o alta crema tot pe baza de cortizoni, dar mult mai puternica. Stiu ca nu sunt prea indicate aceste tipuri de creme, mai ales la o varsta asa mica...tocmai de aceea as vrea sa o vada si un dermatolog.

Inregistrat
    29.10.2007

Citat Postat de evenstar Vezi mesajul

Subscriu celor spuse de tine. Mie mi-a descoperit alergia la aspirina, vitamina c si antiinflamatoare nesteroidiene, asta dupa ce m-am umflat ca o broasca raioasa si a ajuns la urgenta. Prin recomandari am ajuns la dansul care mi-a identificat aceste alergii de care nu stiam pana la varsta de 26 de ani.

Inregistrat
    15.01.2014

Buna. Am avut aceleasi probleme cu fetita mea de 2 ani acum ceva vreme si greu am gasit pe cineva care sa imi dea un tratament care sa ii mearga. Ba era ceva pe baza de alcool, ceea ce nu era indicat, ba naturist. Am cauta foarte multa vreme, pana sa gasesc un profesionist. Am dat peste cineva din Sibiu, eu m-am mutat luna aceasta aici, pe un site foarte bine aranjat :http://www.docplanner.ro/dermatolog/sibiu si aici pot spune ca am gasit doctorul care trebuia cu tratamentul potrivit. Este vorba de Dr. Tuvic Anca.

Inregistrat
    13.06.2008

Fetelor de dr. Tabacila Doina stie cineva ceva?Multumesc!

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us