Pagina 2 din 7 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 53

Subiect: Biserica Sf Mina

Inregistrat
    03.02.2009

Implicit Re: Biserica Sf Mina

buna miresici!stiti cumva daca s-au stabilit taxele pt cununia religioasa pt 2010?ms

Inregistrat
    28.01.2009

Depinde de Biserica. La Sf. Mina a fost prietena mea Duminica si a platit taxa de cununie 3,5 milioane. Precizez ca are nunta anu asta in vara.

Inregistrat
    15.07.2009

Citat Postat de Selena_24 Vezi mesajul
    Depinde de Biserica. La Sf. Mina a fost prietena mea Duminica si a platit taxa de cununie 3,5 milioane. Precizez ca are nunta anu asta in vara.
    Si eu am fost sapt trecuta sa confirm si am intrebat cati bani trebuie sa dau si a zis " NU ACUM"....

Inregistrat
    09.09.2008

Citat Postat de Selena_24 Vezi mesajul
    Ma gandesc sa-mi deschid un cont pentru atunci cand copii mei vor trebui sa plateasca taxa de cununie la Sf. Mina. Sunt convinsa ca nu ne vor ajunge salariile atunci.

Inregistrat
    15.07.2009

Fetelor cum e corul de la aceasta biserica? Canta frumos? Cati oameni sunt?

Inregistrat
    06.08.2008

corul de acolo poti sa-l auzi in fiecare duminica,sunt destul de buni se aude frumos, iar in ceea ce priveste costurile, prietena mea a facut cununia acolo, in oct 2009, a costat-o taxa, iar nasii au dat ca onorariu cate un mil de preot au fost 2, si 2 mil la cor!ca si ei erau speriati dupa ce au vazut aici pe forum, dar chiar nu a fost asa,iar slujba in sine a fost foarte furmoasa , sa nu mai zic de locatie ...pozele au fost super..si eu vreau tot acolo!

Inregistrat
    16.09.2009

Buna Miresici,

si eu voi avea nunta pe 24.04.2010 si cununia religioasa va fi la Sf Mina, ne- a cerut noua - mirilor 3 mil, si de restul se vor ocupa nasii, cor ne-au intrebat daca vrem, cel al bisericii este 5 mil, iar cel cu studenti 3 milioane. Stiti cumva vreuna din voi care a fost la cununii aici, daca se gateste biserica in vreun fel pentru nunti?
    Nu are de ce sa nu fie frumoasa slujba.

Inregistrat
    15.07.2009

Citat Postat de masha_realart Vezi mesajul
    corul de acolo poti sa-l auzi in fiecare duminica,sunt destul de buni se aude frumos, iar in ceea ce priveste costurile, prietena mea a facut cununia acolo, in oct 2009, a costat-o taxa, iar nasii au dat ca onorariu cate un mil de preot au fost 2, si 2 mil la cor!ca si ei erau speriati dupa ce au vazut aici pe forum, dar chiar nu a fost asa,iar slujba in sine a fost foarte furmoasa , sa nu mai zic de locatie ...pozele au fost super..si eu vreau tot acolo!
    Mersi frumos de raspuns. Eu studiez de 5 ani deja la Bucuresti, si din pacate ajung cam rar pe acasa, dar cu proxima ocazie voi fii prezenta la slujba.

Pagina 2 din 7 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us