Pagina 79 din 79 PrimulPrimul ... 2969777879
Rezultate de la 625 la 631 din 631

Subiect: Casting de fini !!!

Inregistrat
    15.03.2012

Implicit Re: Casting de fini !!!

Nu mai cauta nimeni nasi?In alti ani cautarile erau deja in toi ..Asteptam "cautatori"...

Inregistrat
    11.03.2015

Citat Postat de chivuluizageorgiana Vezi mesajul
    Hello! Si noi cautam nasi!
    O mica "descriere" : locuim in Bucuresti, eu sunt studenta la Medicina, iar sotul meu lucreaza in armata. Eu am 22 de ani, curand 23 , iar el are 26. Nunta este stabilita cu aproape toate detaliile pe 22 august 2015, la Cercul Militar, in Bucuresti si cununia civila deja am facut-o in septembrie.
    Ne dorim nasi apropiati de varsta, veseli, sa putem merge in oras, la petreceri, in vacante etc, dar sa ne si ajutam reciproc la bine si la greu, asa cum este normal. Iubim pisicile (avem 2) si momentan nu planuim bebe, pentru ca eu sunt ocupata cu facultatea.
    Daca exista doritori, astept mesaj! Va pup si succes in toate!
    Salutare,

V-ati gasit nasi?

Inregistrat
    15.03.2012

Eu si sotul meu ne-am dori tare mult o pereche de fini pe care sa ii cununam cu drag si sa pastram o relatie frumoasa nasi-fini,daca este cineva care are programata nunta la anul cu mare drag astept sa imi scrie.Toate cele bune!

Inregistrat
    06.06.2015

Citat Postat de simplueuu Vezi mesajul
    Eu si sotul meu ne-am dori tare mult o pereche de fini pe care sa ii cununam cu drag si sa pastram o relatie frumoasa nasi-fini,daca este cineva care are programata nunta la anul cu mare drag astept sa imi scrie.Toate cele bune!

Noi avem pe 4 Iulie la Bucuresti

Vom avea o nunta simpla si restransa.
    Nu avem absolut nicio pretentie materiala. Vom acoperii toate costurile noi.

Sunteti interesati ?

Inregistrat
    15.03.2012

Citat Postat de bonny2015 Vezi mesajul
    Noi avem pe 4 Iulie la Bucuresti

Vom avea o nunta simpla si restransa.
    Nu avem absolut nicio pretentie materiala. Vom acoperii toate costurile noi.

Sunteti interesati ?
    Cu mare drag,insa asa cum am spus in postare,am putea la anul sa ajutam o pereche de tineri (ca si noi).Eu oricum va doresc spor la gasit ceea ce cautati,nasi pe sufletul vostru si in avans Casa de piatra!

Inregistrat
    19.04.2014

Eu si sotul meu ne-am dori sa ajutam o pereche de tineri care nu au gasit inca nasi cu mare drag astept sa imi scrie.Toate cele bune!

Inregistrat
    27.08.2015

Suntem o pereche de 34 si 42 de ani la prima casatorie, suntem impreuna de 6 ani, in iunie vrem sa ne luam oficial, cu acte. Cautam nasi. Noi suntem din Timisoara.
    Ma simt ciudat scriind asta dar mi-am zis sa incerc. Noi ne-am cunoscut pe internet si daca relatia a mers atatia ani si il vad alaturi si la batranete inseamna ca si astfel de relatii pot merge. Poate ne e dat sa ne cunoastem si nasii asa.
    Aseara am propus unul cuplu si au refuzat din motive financiare, suntem prieteni si rude cu logodnicul meu. Ii inteleg desi le-am spus de la inceput ca nu vrem nasi pentru bani ci doar sa ii avem alaturi si sa pastram legatura dupa casatorie. Noi nu suntem foarte sociabili, suntem mai timizi de felul nostru, conceptia mea in viata e ca trebuie sa razbesti singur in viata si sa nu ai pretentii de la altcineva.
    Nunta va fi in iunie, in Timisoara, o nunta mica fara fitze, simpla. Nu vrem nasi care sa naseasca doar ca sa se dea mari la rude sau sa aibe pretentii de la noi apoi Relatia o vad asa: vizite fara obligatii, fara sa se simta obligati ca trebuie sa vina cu ceva sau sa se simta deranjati ca noi nu le-am dus ceva, sa ne simtim in largul nostru la un suc, prajitura, remi, poate vacante impreuna.

Pagina 79 din 79 PrimulPrimul ... 2969777879

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us