Pagina 1 din 79 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 631

Subiect: Casting de fini !!!

Inregistrat
    12.07.2006

Thumbs up Casting de fini !!!

Buna fetelor asa cum Mitutza a facut casting de nasi .. eu asa fac casting de fini lool .. si poate nu numai eu , poate mai sunt si alte miresici care vor sa devina nasici ... asa ca cine vrea cine mai doreste ...

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Casting de fini !!!

Ma alatur si eu initiativei tale.....
    Tare mult imi doresc finuti, dar sa fie din Sibiu (de preferat)

….ne lovim …cademdar invatam ceva din fiecare "cadere"…

Inregistrat
    18.07.2006

Felicitari fetelor ptr initiativa voastra. Faceti un gest laudabil si cu siguranta Doamne-Doamne o sa va calauzeasca pasii in viata si o sa aveti parte de fini buni. Este mare lucru ceea ce voi faceti. Va felicit din inima :-*

Inregistrat
    12.07.2006

Citat Postat de klaudia Vezi mesajul
    Felicitari fetelor ptr initiativa voastra. Faceti un gest laudabil si cu siguranta Doamne-Doamne o sa va calauzeasca pasii in viata si o sa aveti parte de fini buni. Este mare lucru ceea ce voi faceti. Va felicit din inima :-*

Multumim multumim...

Inregistrat
    05.06.2006

va felicit sincer pt decizia pe care ati luat-o...sunt multe fete pe aici care nu au inca nasi...eu am deja ca altfel va alegeati cu o fina
    felicitari inca o data si fie ca Dumnezeu sa fie alturi de voi mereu

Inregistrat
    12.10.2006

Felicitari ptr initiativa !.....cand am hotarat sa facem nunta.....nu aveam nasi. ......si eu imi faceam atatea probleme.......si o scumpa colega de serviciu ....imi va deveni nasica.......sunt sigura ca veti gasi niste finuti ,asa cum va doriti........ Sunteti niste... si aveti inimioarele mariiiiii si frumoase.....

Inregistrat
    07.02.2005

Speram sa fie asa.....iar daca nu macar am incercat-o si pe asta, dar nu ne conformam sa nu se poata......MUSAI SA GASIM FINI!!!
    ….ne lovim …cademdar invatam ceva din fiecare "cadere"…

Inregistrat
    31.10.2006

Sa incep si eu sa spun una alta despre noi.Eu sunt dintr-o comuna din jud Satu Mare,el din Tg Lapus(Maramures).In prezent stau in Cj(sunt ultimul an la a2a facutate) si caut de lucru.Am lucrat un an in invatamant(profa de geogra).El e la master si la doctorat la FF tot in Cj dar si-a gasit de lucru in domeniu(silvicultura) la 20km de Baia Mare(inca nu e foarte hotarat-cauta chirie si urmeaza sa se decida dar in principiu acolo va merge).Dupa nunta si licenta mea urmeaza sa ne mutam intr-o garsoniera in Baia Mare.
    Ce sa mai spun?
    Mie imi plac fff mult animalele,ne place sa mergem pe munte,sa face fotografii....
    Ultima editare de miti : 11.12.2006 18:17:09

Pagina 1 din 79 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us