Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 53

Subiect: Karaoke la nunta!

Inregistrat
    28.10.2008

Implicit Karaoke la nunta!

cu totii cautam sa facem cat mai multe momente frumoase, emotionante si comice la nunta...de ce nu am face un mic karaoke...ar aduce buna dispozitie si ne-am putea amuza copios...

de multe ori atunci cand mireasa este furata, oamenii se plictisesc si incep sa-si faca planuri de plecare...atunci cred ca e momentul cel mai potrivit sa facem un mic karaoke pentru a distra lumea si pentru a nu se simti atat de mult lipsa miresii...

ce ziceti????

Inregistrat
    09.12.2008

Implicit Re: Karaoke la nunta!

Citat Postat de k3ntutza Vezi mesajul
    cu totii cautam sa facem cat mai multe momente frumoase, emotionante si comice la nunta...de ce nu am face un mic karaoke...ar aduce buna dispozitie si ne-am putea amuza copios...

de multe ori atunci cand mireasa este furata, oamenii se plictisesc si incep sa-si faca planuri de plecare...atunci cred ca e momentul cel mai potrivit sa facem un mic karaoke pentru a distra lumea si pentru a nu se simti atat de mult lipsa miresii...

ce ziceti????
    mie mi se pare o idee chiar foarte buna, insa, evident trebuie sa ai cu cine sa faci asta! eventual chiar sa vorbesti dinainte cu cativa invitati care stii ca sunt "mai de viata" si sa ii pregatesti pt acest moment...cred k daca e o chestie spontana sa nu cumva sa nu vrea nimeni sa se implice si sa iasa aiurea...nu stiu...insa ideea e f buna

Inregistrat
    28.10.2008

Citat Postat de lemecris Vezi mesajul
    mie mi se pare o idee chiar foarte buna, insa, evident trebuie sa ai cu cine sa faci asta! eventual chiar sa vorbesti dinainte cu cativa invitati care stii ca sunt "mai de viata" si sa ii pregatesti pt acest moment...cred k daca e o chestie spontana sa nu cumva sa nu vrea nimeni sa se implice si sa iasa aiurea...nu stiu...insa ideea e f buna
    de multe ori am observat ca persoanele trecute de 40 de ani sunt chiar mai comice decat cei tineri..sau bunicii...cu totii avem cate un unchi mai hazliu care sa faca un pic de bascalie...

Inregistrat
    21.08.2008

Citat Postat de k3ntutza Vezi mesajul
    de multe ori am observat ca persoanele trecute de 40 de ani sunt chiar mai comice decat cei tineri..sau bunicii...cu totii avem cate un unchi mai hazliu care sa faca un pic de bascalie...
    asta asa e...important e sa se implice lume si sa le placa nu sa se uite urat.de expl la o nunta unde a fost un moment neobisnuit(adica in afara traditiilor desi era nunta traditionala ca la carte),nuntasii se uitau unii la altii si ziceau "Doamne,n-am vazut in viata mea asa ceva"...pana si mirele disparuse "din peisaj"(iar mireasa era furata),asa ca a ramas ca un "gol" in timpul nuntii,cam aproape o ora si toti se plictiseau
    Se tiverdes fe como um grao de mostrada, direis a esta amoreira: "Arranca-te e transplanta-te no mar, e ela vos obedecera".-Novo Testamento

Inregistrat
    11.11.2006

Citat Postat de verra3 Vezi mesajul
    asta asa e...important e sa se implice lume si sa le placa nu sa se uite urat.de expl la o nunta unde a fost un moment neobisnuit(adica in afara traditiilor desi era nunta traditionala ca la carte),nuntasii se uitau unii la altii si ziceau "Doamne,n-am vazut in viata mea asa ceva"...pana si mirele disparuse "din peisaj"(iar mireasa era furata),asa ca a ramas ca un "gol" in timpul nuntii,cam aproape o ora si toti se plictiseau
    mie nu mi se pare o idee buna, mai ales ca poate incepe sa cante un invitat cu "chef" si sa fie deranjant pentru ceilalti

Inregistrat
    19.03.2009

Nici mie nu mi-ar fi placut, dar fiecare face dupa bunul plac

Inregistrat
    11.11.2006

Citat Postat de Catalina2009 Vezi mesajul
    Nici mie nu mi-ar fi placut, dar fiecare face dupa bunul plac
    asa e, fiecare isi stie mai bine invitatii...dar daca as face eu un karaoke cand e mireasa furata....cred ca ar fugi toti sa o aduca inapoi

ps.

Inregistrat
    19.03.2009

Citat Postat de compact Vezi mesajul
    asa e, fiecare isi stie mai bine invitatii...dar daca as face eu un karaoke cand e mireasa furata....cred ca ar fugi toti sa o aduca inapoi

ps.
    Super tare...

Si apropo...eu am avut ceva probleme cu un domn care, fiind putin mai mult afectat de alcool, nu mai suporta nici macar muzicantii (de nota 10 de altfel), asa ca iti dai seama ce-ar fi iesit

Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us