Pagina 3 din 58 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 459

Subiect: Totul despre muzica in Buzau

Implicit Re: Muzica de nunta in Buzau (lautari, formatii, DJ...)

Buna miresici din buzau!
    Am si eu o mare rugaminte la voi: dac are cineva nr de tel al formatiei orient din berca, pentru ca de vreo 2 luni de zile tot incercam sa aflam cum sa-i contactam, dar nu gasim un nr de tel.am inteles ca au recitaluri in timpul saptamanii prin berca, dar nu avem cum sa ajungem acolo pentru ca lucram si locuim in bucuresti, si venim numai in weekenduri in bz.
    Va rog mult de tot daca are cineva nr de tel sa mi-l dea si mie...
    Multumesc mult!
    Sa aveti cele mai frumoase nunti!

Inregistrat
    22.08.2007

Citat Postat de ralucutza1084 Vezi mesajul
    Buna miresici din buzau!
    Am si eu o mare rugaminte la voi: dac are cineva nr de tel al formatiei orient din berca, pentru ca de vreo 2 luni de zile tot incercam sa aflam cum sa-i contactam, dar nu gasim un nr de tel.am inteles ca au recitaluri in timpul saptamanii prin berca, dar nu avem cum sa ajungem acolo pentru ca lucram si locuim in bucuresti, si venim numai in weekenduri in bz.
    Va rog mult de tot daca are cineva nr de tel sa mi-l dea si mie...
    Multumesc mult!
    Sa aveti cele mai frumoase nunti!
    Buna. Nu stiu daca ai reusit sa faci rost de numarul formatiei dara daca nu ai reusit eu ti-l pot da.Acum 2 zile am vb si eu cu ei si sper sa fie liberi si in data nuntii tale...Te pupik si astept raspunsul tau...

Inregistrat
    17.08.2007

ce bine ca am gasit undeva si miresici din buzau...mare problema cu formatia..in afara de Demmos, care au fost recomandati de la salon nu prea stiu de nimeni in Buzau, va rog din suflet sa ma ajutati cu nume si nr de tel daca aveti ca deja trebuie sa vb si cu formatia....are cineva nunta la anu? in mai?

Inregistrat
    24.08.2007

buna,miresici.si eu sunt intr-o dilema:am gasit o formatie care canta f bine,dar mi-au cerut 35 mil....mi se pare mult,si ma gandesc ca trebuie sa le platesc si meniul(4 pers)
    nu stiu ce e mai bine,dj sau formatie,per total?

Citat Postat de alysava Vezi mesajul
    buna,miresici.si eu sunt intr-o dilema:am gasit o formatie care canta f bine,dar mi-au cerut 35 mil....mi se pare mult,si ma gandesc ca trebuie sa le platesc si meniul(4 pers)
    nu stiu ce e mai bine,dj sau formatie,per total?
    depinde de gusturi... parerea mea, si a multora, nu se compara atmosfera facuta de un Dj cu cea facuta de o formatie.... Am fost si la nunta cu Dj si a iesit super, insa noi am luat o formatie (tot cu 35 mil).
    Nunta ti-o face aperitivul, muzica si vinul. Oricum ar fi, nu prea am incredere in formatiile care iau mai putin de 1000E si nici in cele care mai sunt libere cu 10 luni inainte de data nuntii.
    Mult succes in alegerea ta...

Smile Re: Muzica de nunta in Buzau (lautari, formatii, DJ...)

Buna ziua si bine v-am gasit miresicilor!
    pentru inceput vreau si eu numerele de telefon ale formatiilor demmos din buzau protocol din buzau si orient din berca.astept pm aici sau e mail la [email protected]
    In al doilea rand.:daca a facut sau participat cineva la nunta la restaurantul Aqua Max din Buzau v-as ruga sa imi dati si mie informatii despre cum decurge nunta de atuuri si inconveniente pe care le-ati vazut voi acolo.Eu acolo am rezervat restaurantul.si daca aveti idee de cam cat costa un cameraman bun.
    Multumesc

Inregistrat
    24.08.2007

buna,miresici.Daaaaa,m-am decis in cele din urma pt dj.Acum,v-as ruga,daca are cineva sa-mi recomande unul bun,care sa aiba experienta,si sa faca atmosfera,sa-mi trimiteti un nr de tel...
    cameramanul,l-am gasit ,imi ia 12 mil. pt 3 ore de filmat,400 poze in cd,si 100 imprimate....cum vi se pare la pret?el spune ca e profesionist...

Inregistrat
    29.08.2007

Buna miresici,

Cine imi poate da si mie mai multe numere de telefon de la diverse formatii?
    Daca se poate sa nu aiba mai mult de 4 membrii.
    Va multumesc!

Pagina 3 din 58 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us