Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 28

Subiect: HELP!!! depuneri in banca, cont de economii etc

Inregistrat
    06.12.2006

Implicit Economii puse la banca sau investitie?Banci recomandate

Dragele mele ,am o mare dilema la care sper sa primesc un raspuns de la voi.Am si eu cateva mii de euro si e clar ca investitia lor in ceva e cea mai buna alegere....si voi ati face la fel nu ? Pana apare acel,,ceva,, sa imi convina ,as vrea sa ii depun in banca.Cine ma poate sfatui ? Cunoaste cineva o banca din Iasi unde sa aiba o dobanda mai marisoara dar totodata de incredere pt ca ar putea ramane acolo o perioada indelungata, timp in care as putea profita de dobanda lor.
    va pup

Inregistrat
    06.12.2006

Implicit Re: Economii puse la banca sau investitie?Banci recomandate

chiar nimeni nu poate sa ma ajute cu un raspuns ? nimeni nu si.a pus economiile in banca ?

Inregistrat
    25.06.2007

Citat Postat de frederika Vezi mesajul
    chiar nimeni nu poate sa ma ajute cu un raspuns ? nimeni nu si.a pus economiile in banca ?
    La ce dobânzi "uriașe" oferă băncile în ziua de azi la depozite ... mai că nu-ți mai vine să depui banii acolo, ci să-i investești direct în ceva (funcție de suma disponibilă). Nu se cunoaște aproape deloc creșterea sumei datorate dobânzii ... eu una, nu i-aș depune la bancă, ci i-aș investi ...

Inregistrat
    13.09.2006

Cool Re: Economii puse la banca sau investitie?Banci recomandate

din cate stiu cea mai mare dobanda o are banca transilvania iar apoi urmeaza bcr

Inregistrat
    06.12.2006

multumesc fetelor f mult ...sa ii investesc e mai greu acum fiindca nu am o suma f mare ..dar ma gandeam ca in momentul in care apare vreo ocazie de investitie (pont sa zic asa )ii voi retrage ,insa pana atunci ...habar nu am ...voi vedea...nu e f simplu ...din pacate .Simplu era daca aveam vreo 50 mii euro ...

Inregistrat
    27.01.2008

Eu zic sa faci un act caritabil si sa ii donezi bisericii si sunt sigura ca este cea mai buna investitie stii ca este vorba aia "Dai putzin si primesti inzecit" iar zambetele oamenilor te vor satisface mai mult decat orice investitie.

Inregistrat
    31.01.2007

Citat Postat de sun_b3am_pink Vezi mesajul
    Eu zic sa faci un act caritabil si sa ii donezi bisericii si sunt sigura ca este cea mai buna investitie stii ca este vorba aia "Dai putzin si primesti inzecit" iar zambetele oamenilor te vor satisface mai mult decat orice investitie.

Citat Postat de sun_b3am_pink Vezi mesajul
    Nu zice nimeni sa nu facem acte caritabile dar totusi .....!!!!!

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us