Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 37

Subiect: Foto - video in Targoviste

Inregistrat
    24.03.2010

Unhappy Re: Foto - video in Targoviste

Citat Postat de Divanya Vezi mesajul
    recomand un fotograf profesionist...
    Daca vreti un fotograf de nunta foarte bun din Targoviste cautati Relu Draghici pe net .
    Nu trebuie sa te numesti fotograf profesionist ca sa faci fotografii bune la nunta la fel cum nici aparatura din dotare nu te face din zugrav - fotograf. Restul sunt povesti de adormit copii.
    Ultima editare de paradise : 16.07.2010 14:30:45

Inregistrat
    30.03.2009

Implicit Re: Foto - video in Targoviste

La cununia civila am avut foto video din Targoviste si am fost incantati de rezultate; va puteti inspira din pozele din semnatura... Au fost profi, toata ziua langa noi, foarte de treaba, iar pretul mai mult decat rezonabil! V-am pupat!

Inregistrat
    24.03.2010

Implicit Oferte - Foto - video in Targoviste

Salutare , cine imi poate da si mie 2-3 oferte foto-video , pe cit posibil fara reclama, asa niste sugestii de pret si de pachete.
    Miresicile care au avut nunta poate ma pot ajuta .
    Multumesc .

Inregistrat
    13.11.2009

Implicit Re: Foto - video in Targoviste

Citat Postat de pionescu88 Vezi mesajul
    Important e sa fie prezenti un fotograf si un cameraman . Daca e o singura persoana nu iese bine . Ar fi bine sa vezi si alte fotografii in afara de cele din album ca sa iti faci o parere generala .

Vor fi 2 persoane: cameraman si fotograf.
    Pe baiat il chema Bogdan Badea.
    L-a avut vreo miresica la nunta?

Inregistrat
    04.07.2009

Implicit Re: Oferte - Foto - video in Targoviste

Citat Postat de predalaura Vezi mesajul
    Salutare , cine imi poate da si mie 2-3 oferte foto-video , pe cit posibil fara reclama, asa niste sugestii de pret si de pachete.
    Miresicile care au avut nunta poate ma pot ajuta .
    Multumesc .
    Ti-as da eu oferta celor pe care i-am avut la nunta, dar...nu ti-i recomand pentru ca sunt neseriosi si nu-si respecta contractele...

Inregistrat
    24.03.2010

Citat Postat de dunia Vezi mesajul
    Ti-as da eu oferta celor pe care i-am avut la nunta, dar...nu ti-i recomand .........
    Cum nu respecta contractele , respectivul se considera profi ? Cel putin asa zice el .
    Cred ca in astfel de cazuri ar trebui sa le scriem numel pe aici sa stie si alte miresici la ce sa se astepte.

Vedeti de aia am cerut ceva pareri sa nu patesc asa ceva .

Multumesc Dunia, am taiat unu de pe lista. Mai cautam.
    Ultima editare de paradise : 10.08.2011 17:22:11

Inregistrat
    04.07.2009

Citat Postat de dunia Vezi mesajul
    Ti-as da eu oferta celor pe care i-am avut la nunta, dar...nu ti-i recomand .........

Cum nu respecta contractele , respectivul se considera profi ? Cel putin asa zice el .
    Cred ca in astfel de cazuri ar trebui sa le scriem numel pe aici sa stie si alte miresici la ce sa se astepte.

Vedeti de aia am cerut ceva pareri sa nu patesc asa ceva .

Multumesc Dunia, am taiat unu de pe lista. Mai cautam.
    Acest asa-zis "profesionist" isi planifica si alte evenimente in aceeasi zi in care ai semnat cu un an in urma un contract cu el... si o trimite pe prietena lui sa faca poze, desi ea nu este nici pe departe o profesionista si nici nu te anunta inainte, noi in ziua nuntii l-am asteptat sa vina macar la sedinta foto si cand l-am sunat ne-a zis sa stam linistiti ca se ocupa prietena lui de noi...cu toate ca este precizat in contract ca el va face pozele si doar in cazul unei probleme medicale grave, poate trimite pe altcineva, dar cu aceeasi pregatire ca a lui..Si nu ni s-a intamplat numai noua acest lucru, mai am o cunostinta care a vorbit cu el si cu cateva saptamani inainte a anuntat-o ca are o alta obligatie...

Si multe alte chestii pe care nu le-a respectat... transportul trebuia sa fie gratuit, dar ea ne-a pus sa-l platim, albumul trebuia sa aiba un anumit numar de pagini, dar a avut mult mai putine si ne-a mai taiat din serviciile continute in oferta, pe motiv ca anul acesta a ridicat tariful si sa nu fim nevoiti sa dam mai multi bani...in fine, ce sa mai...va doresc sa aveti parte de fotografi profesionisti in adevaratul sens al cuvantului si sa incheiati contract cu cineva pentru care aveti recomandari solide.
    Ultima editare de paradise : 10.08.2011 17:22:35

Inregistrat
    13.11.2009

Thumbs up Re: Oferte - Foto - video in Targoviste

Citat Postat de predalaura Vezi mesajul

Acest asa-zis "profesionist" isi planifica si alte evenimente in aceeasi zi in care ai semnat cu un an in urma un contract cu el... si o trimite pe prietena lui sa faca poze, desi ea nu este nici pe departe o profesionista si nici nu te anunta inainte, noi in ziua nuntii l-am asteptat sa vina macar la sedinta foto si cand l-am sunat ne-a zis sa stam linistiti ca se ocupa prietena lui de noi...cu toate ca este precizat in contract ca el va face pozele si doar in cazul unei probleme medicale grave, poate trimite pe altcineva, dar cu aceeasi pregatire ca a lui..Si nu ni s-a intamplat numai noua acest lucru, mai am o cunostinta care a vorbit cu el si cu cateva saptamani inainte a anuntat-o ca are o alta obligatie...

Si multe alte chestii pe care nu le-a respectat... transportul trebuia sa fie gratuit, dar ea ne-a pus sa-l platim, albumul trebuia sa aiba un anumit numar de pagini, dar a avut mult mai putine si ne-a mai taiat din serviciile continute in oferta, pe motiv ca anul acesta a ridicat tariful si sa nu fim nevoiti sa dam mai multi bani...in fine, ce sa mai...va doresc sa aveti parte de fotografi profesionisti in adevaratul sens al cuvantului si sa incheiati contract cu cineva pentru care aveti recomandari solide.
    Bogdan cu care am vorbit eu pare un baiat destul de serios.
    Mie mi s-a parut un pic ciudat pentru ca nu am dat nici un avans si nici nu am incheiat contract, insa m-a linistit prietena mea. Si la ea la fel a procedat si a respectat intocmai ceea ce au stabilit de la inceput.
    Si au iesit niste filmari si niste poze senzationale.
    Mie personal imi place ff mult cum a filmat si pozele pe care le-a facut la nunta ei.
    Ultima editare de paradise : 10.08.2011 17:23:38

Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us