Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 44

Subiect: Remodelare corporala, intretinere, centre de infrumusetare in Timis

Inregistrat
    01.02.2007

Post Remodelare corporala, intretinere, centre de infrumusetare in Timis

Daca stiti un nutritionist in Timisoara in care pot avea incredere cat de cat, va rog sa-mi trimite-ti detalii, chiar si pe pm.

Merci

Inregistrat
    15.08.2006

Implicit Re: Stie cineva un nutritionist de incredere in TM?

io stiu la care nu trebe sa mergi :0
    Tipa de la policlinica nr 3 din Balcescu (se ocupa si de batrani)...o tanti care iti face "program special si individual" tras la xerox dupa curele bazate grupele de sange

Inregistrat
    03.01.2007

Implicit Re: Stie cineva un nutritionist de incredere in TM?

cred ca te descurci si singura.........multa miscare si alimentatie echilibrata(fara paine,grasimi,dulciuri etc)..........cu alte cuvinte tot ce este bun trebuie eliminat

Inregistrat
    19.10.2007

Implicit fitness cu miresici

Buna fetele! sunt o viitoare miresica..si vreau sa arat perfect pentru nunta.Caut partenera de aerobic,fitness etc sport sa fie!!,mi-e greu sa ma duc la sala singura si cu prietenele mele nu reusesc sa-mi sincronizez programul.Fiind mai multe miresici ne vom ambitiona una pe cealalta.Si sa nu uit sunt din Timisoara si locuiesc pe Calea Aradului.
    Este cineva interesat??

Inregistrat
    04.08.2007

Implicit Re: fitness cu miresici

Unde ai vrea sa mergi?Si eu tot vreau sa ma apuc, dar vad ca stam in zone diferite ale orasului si banuiesc ca tu cauti o sala mai aproape de tine

Inregistrat
    19.10.2007

Buna Andreea ..e un club f fain kay club pe cetatii dar iti dai seama ca nu e batut in cuie..propune si u! in ce zona stai??ideal ar fii sa am transport direct chiar daca nu e aproape!

Inregistrat
    22.08.2007

Ceau fetele ! Eu merg la aerobic la Modex. E foarte fain si este program in fiecare zi de la 18:30 si de la 19:30. Ce ziceti de locatie ?

Inregistrat
    19.10.2007

e oki..pot sa vin cu 18 pana in centru..ai abonament? cat costa? e pe sedinte sa poti sa mergi de cate ori vrei pe luna? etc...da-ne mai multe detalii!

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us