Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 51

Subiect: Limuzina, caleasca, masina de epoca in Cluj

Inregistrat
    27.07.2009

Post Limuzina, caleasca, masina de epoca in Cluj

Buna fetelor! Mi s-a pus pata!!!
    Eram astazi in autobuz cu prietenul meu si cand deodata trece pe langa noi o masina in stil vechi, mov, cu interior de piele alb sau crem cu o mireasa in ea!
    am fost gata, acuma mi s-a pus pata insa nu gasesc pe net limuzina/masina aia.
    A mai vazut-o careva?Sau stiti cumva unde se inchireaza masini/limuzine asa mai ciudate?care sa iasa in evidenta?

Inregistrat
    06.04.2009

Implicit Re: limuzine?

habar n-am. dar eu m-as duce intr-un trabant din asta pimped sau o broscutzza, ceva.

Inregistrat
    08.11.2008

Implicit Re: limuzine?

O masina de epoca ne-ar interesa si pe noi

Inregistrat
    07.11.2009

Post Inchiriere caleasca

Servus dragelor!! Eu sunt din cluj si foarte curand voi avea nunta si as dori sa va intreb daca stiti cumva de unde as putea inchiria caleasca pt la nunta, la un pret rezonabil.... peste tot se inchireaza limuzine, masini de epoca si tot felul de masini dar nu gasesc nicaieri caleasca.... daca puteti sa ma ajutati, va rog mult si ca multumesc mult!!!!

Inregistrat
    14.03.2007

Implicit Re: inchiriere caleasca

Citat Postat de Bunziua Vezi mesajul
    Servus dragelor!! Eu sunt din cluj si foarte curand voi avea nunta si as dori sa va intreb daca stiti cumva de unde as putea inchiria caleasca pt la nunta, la un pret rezonabil.... peste tot se inchireaza limuzine, masini de epoca si tot felul de masini dar nu gasesc nicaieri caleasca.... daca puteti sa ma ajutati, va rog mult si ca multumesc mult!!!!
    asa sa iti spun excact nu stiu ....era cineva in Floresti care avea caleasca pentru nunti. si eu mi-am dorit dar ma gandeam ca pana la sala (aroma, calea turzii) e mult si se termina nunta pana ajung

Inregistrat
    05.03.2009

eu voi avea caleasca la nunta.. domnul din floresti va fi cel cu care vom vorbi. am vorbit cu proprietarul salii unde facem noi nunta si fiindca sunt prieteni a zis k o sa vorbesca dansul pentru caleasca .. eu si miresoiul vom stabili detaliile de traseu abia inainte de nunta.
    ce stiu e ca e putin cam scump. nu stiu exact cat costa dar cand voi afla voi posta aici.. noi oricum am zis k vrem numai de la magnolia pana la sala noastra caci sa umblam prin cluj cu caleasca va fi f greu.
    cand voi avea mai multe detalii iti voi spune.
    a sa nu uit.. ceea ce stiu e ca e superba caleasca si sunt niste cai de rasa f scumpi.. deci eu ma gandesc ca arata super, plus ca birjarul va fi imbracat in haine de epoca sau ceva de genu.:P
    [/URL]

facebook.com/adina.cuc

Inregistrat
    14.03.2007

Eu am avut nunta in 2007 Dar sunt convinsa ca miresiciile de acum vor aprecia daca o sa dai detalii.
    Foarte bine ca te-ai gandit la trasura....mie mi se pare foarte elegant...din pacate la mine nu s-a putut (am zis mai sus).
    Nu stiam adresa exacata ca sa te trimit dar DA caii sunt frumosi si trasura e alba (uite nu mai stiu daca o impodobeau ei sau cei care faceau nunta) si birjarul se va imbraca frumos.
    Sa ne pui poze....va fi minunat.

Inregistrat
    12.09.2009

si eu vreau caleasca..

Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us