Pagina 1 din 54 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 425

Subiect: Brazii De Craciun!!!

Inregistrat
    24.08.2006

Talking Brazii De Craciun!!!

SE APROPIE SARBATORILE, MAI SUNT CATEVA ZILE , TREBUIE SA TAIEM PORCUL SI PREFERATUL MEU ..SA CUMPAR BRADUTZ FRUMOS, MARE, ARGINTIU, BOGAT SI SA-L IMPODOBESC CAT MAI FRUMOS.

Inregistrat
    06.07.2006

Implicit Re: Brazii De Craciun!!!

Da...
    Dar aveti idee de preturi de brazi?
    Cat despre taiatul porcului..eu ma duc sambata la bunici pentru asta...dupa ce a murit tata au avut grija ca in fiecare an sa cumpere purcei..cu toate ca noi le-am spus ca gasim de toate in bucuresti..nu i-am putut convinge.. isi doresc sa ne adune pe toti langa ei..Si pentru astea le multumesc..

eu am dala perfect adik artificial..mare...si nu mai am grija cumparatului...il ador...e al treilea an cand il fac impreuna cu sotul!!!
    poate sapt viitoare..ca nu se scutura!!!!

http://photos.yahoo.com/raluk290284.
    POZE DE LA NUNTA MEA!!!
    http://new.photos.yahoo.com/raluk290...60762384015610
    VAND ROCHITA DUPA MODEL MAGGIE SOTTERO

Inregistrat
    24.08.2006

Da Si Noi Tot Sambata Taiem Porcul...la Noi Este Al Treilea An Cand Petrecem Sarbatorile Impreuna.....eu I-am Dat Scrisoarea Lui Mosu' Deja..........saptamana Viitoare Luam Si Noi Bradul Ca Sa Nu Se Scuture Am Auzit Ca Preturile Sunt Intre 500 Mii Si 2.500.000 Lei....dar Nu Am Vazut Inca Din Aia Frumosi..sunt Numai "gloabe" De Brazi.....

Inregistrat
    06.07.2006

Si eu as vrea sa imi iau unu' artificial..dar soricelul meu nu vrea...asa ca asteptam preturile..dar cred ca vor fi foarte mari...

Inregistrat
    16.10.2006

Impodobitul bradului este una din activitatile mele de suflet in preajma Craciunului; noi avem brad artificial, nu-mi plac cei naturali ca se usuca repede, si mai ales la cat de cald e la noi in casa, intr-o saptamana i-ar cadea toate acele; avem un brad imens si eu am manie in fiecare an sa-mi cumpar globuri, in ciuda faptului ca am sute de globuri, care mai de care mai frumoase; abia astept Craciunul sa-mi vad bradul impodobit (asta e sarcina mea, nimeni din casa nu se da in vant dupa impodobit, ca e migalos; plus ca mie imi place sa aranjez globurile in asa fel incat sa nu gasesti 2 de aceeasi culoare unul langa altul )!

Inregistrat
    24.08.2006

Doamne Esti De-a Mea......ai Vazut Ce Se Poarta Anul Asta?.,.,.mi-am Luat Un Inger Din Ala Mare De La Bamboo De Pus In Varf E Superb......si Beteala Din Aia ..doamne De Abia Astept

Inregistrat
    07.02.2005

Si eu sunt fan brad artificial, impodopit cu rosu si argintiu! Dar m-am obisnuit cu impodobirea bradului pe 24 decembrie, chiar inainte de Craciun, si probabil ca nici anul acesta nu stric traditia!

Pagina 1 din 54 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us