Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 22

Subiect: Stiri cu/despre/pentru mirese

Implicit Stiri cu/despre/pentru mirese

Presa internationala scrie ca celebra Jane Fonda va fi din nou mireasa la respectabila virsta de 71 de ani. Ma gandeam de mult la un topic in care miresele sa discute despre mirese si nunti celebre, stiri si lansari interesante pentru mirese. Daca gasiti astfel de stiri si vreti sa le comentam impreuna, hai sa scriem aici!
    Adina Vasilescu
    Publisher
    SANOMA HEARST ROMANIA SRL
    www.sanomahearst.ro

Inregistrat
    30.01.2008

Implicit Re: Stiri cu/despre/pentru mirese

Silvia Ionita de la Kanal D s-a casatorit

Vedeta postului Kanal D - Silvia Ionita - s-a casatorit sambata, 15 august, la biserica de pe strada Popa Nan din Bucuresti, petrecerea fiind programata spre seara la Aristocrat Events din Pipera.
    Nasii Silviei Ionita si ai lui Cristian Fusalau (cameraman) au fost Gabriela Cristea (Nora pentru mama) si sotul ei, Marcel Toader.
    Silvia Ionita si Cristian Fusalau se cunosc de 10 ani, iar nunta au anuntat-o in luna aprilie, in direct, in emisiunea Adrianei Bahmuteanu.
    Revenind la nunta de sambata, Silvia Ionita a declarat ca a impresionat-o foarte mult slujba religioasa: "Sunt foarte fericita! M-a emotionat foarte mult slujba religioasa. Ma asteptam la asta, dar am incercat sa nu plang! M-am abtinut, cat de cat!"
    La nunta au mai participat si George Dumitrescu, Bianca Ionita sau Ilinca Vandici .
    Imagini atasate Imagini atasate
    Verighetele: cele mai mici catuse din lume.

Inregistrat
    30.01.2008

Alyssa Milano s-a casatorit

Actrita Alyssa Milano s-a casatorit cu agentul David Bugliari in cursul zilei de sambata in orasul New Jersey, anunta revista People.
    Stirea a fost confirmata oficial atat de purtatorul de cuvant al actritei, cat si de Alyssa Milano , care a scris pe Twitter mesajul "cea mai frumoasa zi din viata mea".
    La nunta, Alyssa Milano a purtat o rochie Vera Wang. "Ne-am dorit o nunta care sa ne reprezinte perfect", a declarat actrita.
    David Bugliari - agent la Creative Artists Agency -, a cerut in casatorie pe Alyssa Milano in luna decembrie a anului trecut.

Diana Dumitrescu s-a casatorit
    Diana Dumitrescu, actrita care va putea fi vazuta din aceasta toamna in telenovela de epoca Aniela, s-a casatorit sambata cu logodnicul ei, Ducu Ion, producatorul serialului State de Romania.
    Cei doi au spus "Da" in fata ofiterului starii civile de la Primaria Sectorului 2, sambata, la ora 12.00, la ceremonie fiind prezente multe vedete, precum: Carmen Tanase , Dan Condurache, Cabral , Simona Macovei, Rodica Negrea sau Iuliana Luciu.
    Nasi au fost Cosmin - fratele lui Ducu Ion si Ioana - sotia acestuia. Diana Dumitrescu si Ducu Ion au fost aplaudati de toata asistenta prezenta la ceremonie.
    "Ducu m-a facut cea mai fericita femeie de pe pamant. Am un zambet larg pe fata, cand am plecat de la Primarie ne-am intrebat daca s-a schimbat ceva.
    Ne-am dat seama ca suntem foarte fericiti, bucurosi si impliniti cu pasul pe care l-am facut si in acelasi timp asteptam nerabdatori verighetele pe deget", a declarat Diana Dumitrescu care nu a reusit sa-si stapaneasca lacrimile.
    Diana si Ducu se vor infatisa in fata altarului sambata, 22 august, petrecerea fiind programata la Studiourile MediaPro, pe malul lacului de la Buftea.
    Imagini atasate Imagini atasate
    Verighetele: cele mai mici catuse din lume.

Silvia Ionita a fost mireasa la Arcul de Triumf. Am citit in Story ca prezentatoarea stirilor de pranz de la Kanal D are o relatie de 10 ani cu cel care i-a devenit de curand sot. Mireasa a fost furata si dusa la Arcul de Triumf.
    Adina Vasilescu
    Publisher
    SANOMA HEARST ROMANIA SRL
    www.sanomahearst.ro

Inregistrat
    29.03.2009

Implicit Madonna se marita din nou!

Madonna a declarat recent ca vrea sa se marite cu Jesus Luz,prietenul ei de numai 22 de ani.Madonna are 51 de ani..Regina muzicii pop a mai spus ca de cand a murit Michael Jackson a inceput sa-si traiasca viata la maxim si ca doreste sa se casatoreasca cu prietenul ei,indiferent de parerea celorlati si ca nu sufera de sindromul femeii de varsta mijlocie.. Ce parere aveti?

Inregistrat
    10.04.2008

Implicit Re: Madonna se marita din nou!

Citat Postat de absolutep0wer Vezi mesajul
    Madonna a declarat recent ca vrea sa se marite cu Jesus Luz,prietenul ei de numai 22 de ani.Madonna are 51 de ani..Regina muzicii pop a mai spus ca de cand a murit Michael Jackson a inceput sa-si traiasca viata la maxim si ca doreste sa se casatoreasca cu prietenul ei,indiferent de parerea celorlati si ca nu sufera de sindromul femeii de varsta mijlocie.. Ce parere aveti?
    bravo ei!casa de piatra!

Inregistrat
    25.05.2009

cred ca e f ok ca vrea sa-si traiasca viata la maxim... nu ca pana acum nu ar fi facut-o, dar niciodata nu stii ce-ti rezerva viitorul... bravo ei!!

Inregistrat
    06.02.2005

ei, nu sufera a inceput sa sufere de cand s a imbracat in body-ul ala (leotard).

ii doresc numai bine, oricare ar fi acest bine

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us