Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 12 din 12

Subiect: Suprem

Inregistrat
    23.08.2009

Implicit Re: Restaurant Suprem

Citat Postat de alecaale Vezi mesajul
    Am si eu o intrebare!Cate pers incap la restaurantul Suprem?Noi vrem sa facem e 3 sept 2011 dar am avea peste 400 pers si nu prea gasim un asemenea loc.plus ca e si cam tarziu!un rasp pls...multumesc
    Buna,
    La Suprem sunt doua sali care comunica si un separeu. Din cate stiu eu, intra( fara a-si dat coate oamenii , cum se mai intampla la unele nunti) 170 de persoane, 20 in separeu, si 100 in cealalta sala. In legatura cu numarul persoanelor..400 zici tu. Eu mai am o sapt pana la nunta si crede-ma ca dupa ce faci confirmarile o sa ai cu totul alt numar, chiar si cei care erau" obligati" o sa-ti faca suprize.

Am si eu o intrebare!Cate pers incap la restaurantul Suprem?Noi vrem sa facem e 3 sept 2011 dar am avea peste 400 pers si nu prea gasim un asemenea loc.plus ca e si cam tarziu!un rasp pls...multumesc
    Buna! Un restaurant pt. 400 de pers. se gaseste mai greu dar exista(ex. http://www.miresici.ro/showthread.php?t=24068 , la cortul de la Troianu sau la Olanesti, Hotel Parang)asta ca sa fie si ceva spatiu.

Inregistrat
    08.05.2010

Citat Postat de Iri43 Vezi mesajul
    Buna! Un restaurant pt. 400 de pers. se gaseste mai greu dar exista(ex. http://www.miresici.ro/showthread.php?t=24068 , la cortul de la Troianu sau la Olanesti, Hotel Parang)asta ca sa fie si ceva spatiu.
    Pana la urma am nunta pe 24 sept 2011 la marriage park(cortul in troianu) :d

Inregistrat
    16.01.2011

Pana la urma am nunta pe 24 sept 2011 la marriage park(cortul in troianu) :d
    Si eu am la mariage park...pe 30 iulie 2011...te astept sa vb despre cort...cum vrei sa fie decorztiunile..?...pup

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us