Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 12

Subiect: Suprem

Inregistrat
    23.08.2009

Implicit Suprem

Salutare miresici....

Am si eu nunta la anul la noul restaurant Suprem din Olanesti..este construit anul acesta, si arata super fain...au fost deja cateva nunti...as vrea sa stiu daca e cineva pe aici care a avut sau urmeaza sa aiba nunta la ei, ca sa mai facem schimb de idei..pa

Inregistrat
    05.10.2009

Implicit Re: Restaurant Suprem

si eu o sa o am tot la suprem si tot la anul dar ceva mai tarziu fata de tine...deci cred ca o sa aflu mai multe informatii de la tine...sper

Inregistrat
    23.08.2009

Citat Postat de csilvia2002 Vezi mesajul
    si eu o sa o am tot la suprem si tot la anul dar ceva mai tarziu fata de tine...deci cred ca o sa aflu mai multe informatii de la tine...sper
    Ciao,
    Ma bucur tare mult ca am gasit pe cineva care face nunta la Suprem. Inca nu este cunoscuta sala, insa eu cred ca este una dintre cele mai frumoase din Valcea si spun asta pentru ca am si vazut-o aranjata la prima nunta ce s-a facut anul acesta acolo. Vreau sa facem schimb de idei in legatura cu aranjatul, meniul s.a.m.d.O seara faina!

Inregistrat
    05.10.2009

Citat Postat de Amelania Vezi mesajul
    Ciao,
    Ma bucur tare mult ca am gasit pe cineva care face nunta la Suprem. Inca nu este cunoscuta sala, insa eu cred ca este una dintre cele mai frumoase din Valcea si spun asta pentru ca am si vazut-o aranjata la prima nunta ce s-a facut anul acesta acolo. Vreau sa facem schimb de idei in legatura cu aranjatul, meniul s.a.m.d.O seara faina!
    buna,
    mi-ar placea foarte mult. Ai vazut ca au niste fete de masa un roz mai inchis care mie mi s-a parut ca se potriveste foarte bine cu culoarea peretilor si arata mai stilat. Eu nu am vazut-o aranjata la vreo nunta dar am vazut pozele de pe site dar erau numai cu verde...lucru care pe mine nu ma incanta foarte tare..Ai cumva poze cu ea aranjata? Ai vb cu ei de aranjamentele florale? Ti le vor face ei sau ai pe altcineva?
    Referitor la meniu - cred ca ar mai putea suporta ceva modificari.. dar sunt foarte incantata ca o sa fie acolo.
    Mai am o problema acum cu formatia...mai ales ca noi stam in Buc, ca restul nu o sa ma intereseze foarte tare pana prin martie 2010, zic eu...
    Ti-ai gasit formatie? Daca da ai putea sa mi-i recomanzi si mie impreuna cu un nr de tel?
    Seara buna si tie si sper sa ne mai auzim

Inregistrat
    23.08.2009

Citat Postat de csilvia2002 Vezi mesajul
    buna,
    mi-ar placea foarte mult. Ai vazut ca au niste fete de masa un roz mai inchis care mie mi s-a parut ca se potriveste foarte bine cu culoarea peretilor si arata mai stilat. Eu nu am vazut-o aranjata la vreo nunta dar am vazut pozele de pe site dar erau numai cu verde...lucru care pe mine nu ma incanta foarte tare..Ai cumva poze cu ea aranjata? Ai vb cu ei de aranjamentele florale? Ti le vor face ei sau ai pe altcineva?
    Referitor la meniu - cred ca ar mai putea suporta ceva modificari.. dar sunt foarte incantata ca o sa fie acolo.
    Mai am o problema acum cu formatia...mai ales ca noi stam in Buc, ca restul nu o sa ma intereseze foarte tare pana prin martie 2010, zic eu...
    Ti-ai gasit formatie? Daca da ai putea sa mi-i recomanzi si mie impreuna cu un nr de tel?
    Seara buna si tie si sper sa ne mai auzim
    Buna,
    Si eu sunt timisoreanca
    Scuze mai intai ca raspund destul de greu( lucrez f.mult).
    Sa incep cu sala sau cu aranjatul salii. Ceea ce este pe site ca si poze sunt de la prima nunta a unei peroane din conducerea retaurantului. Eu am f. multe poze de la acea nunta. Nu am stiut ca d-nii Firan o sa mearga atat de departe si repede cu investitia acolo, in sensul ca( mi-a spus sotul ) si-au facut huse( in cateva modele si culori), au cumparat arcada si tot ce tine de aranjatul salii. Eu am apelat anterior la o firma specilizata care se ocupa de la filmat, poze pe mese dupa miezul noptii, aranjamente florale, artificii, lumanari, buchetul meu si al nasei si pana la invitatii , cu aproximativ 2100 euro.La meniu, eu nu-l am pe cel oferit de ei, dar la ce am stabilit in meniu si pretul final( fara cafea-care o aducem noi si fructe) am ajuns la 130 lei( la un alt restaurant depaseste lejer 200 de lei)
    Formatia am vazut-o la nunta unei prietene...canta toate genurile muzicale si in" toate limbile".Le-am cerut tinuta..e un moment important pentru mine si am vrut sa-l ia ca atare Am vrea sa o avem si pe Emilia Ghinescu, insa cere 1100 euro pe ora si nu vrea decat doua ore. Incerc sa mai gasesc o nunta, asa am stabilit, in zona care sa o vrea tot o ora. Eu sunt la capitolul rochie de mireasa( in probe)...am impresia ca trece timpul f. repede si nu am reusit sa avem nici verighete. O seara faina iti doresc si chiar mi-ar placea sa tinem legatura!

Buna. Si eu am nunta la Suprem pe 11 septembrie. Scuze ca mai intreb o data, poate nu am inteles eu bine. Spuneati ceva cum ca restaurantul ar avea si funde si naproane si servetele in alta culoare decat verde? Si ceva de o arcada? Aveti idee care sunt preturile la meniuri, si ce intra (inafara de mancare) in aceste preturi? Multumesc frumos

Inregistrat
    23.08.2009

Citat Postat de blondyk_dedey Vezi mesajul
    Buna. Si eu am nunta la Suprem pe 11 septembrie. Scuze ca mai intreb o data, poate nu am inteles eu bine. Spuneati ceva cum ca restaurantul ar avea si funde si naproane si servetele in alta culoare decat verde? Si ceva de o arcada? Aveti idee care sunt preturile la meniuri, si ce intra (inafara de mancare) in aceste preturi? Multumesc frumos
    Buna,
    Din cate stiu eu, pozele( cu aranagamentul salii pe verde) nu este cel care se poate inchiria.Acesta pe verde este de la prima nunta ce a avut loc in sala de la Suprem.In legatura cu meniul, ar fi bine sa vi-l stabiliti voi impreuna cu bucatarul de acolo. Se poate imbunatatii si in functie de ceea ce doriti voi. Nu stiu sincera sa fiu ce contine meniul clasic pe care-l pun ei la dispozitie. Eu impreuna cu sotul meu aveam deja un meniu imaginar facut. Daca-ti sunt de folos alte informatii, te rog sa nu eziti sa ma intrebi.O zi faina!

Inregistrat
    08.05.2010

Am si eu o intrebare!Cate pers incap la restaurantul Suprem?Noi vrem sa facem e 3 sept 2011 dar am avea peste 400 pers si nu prea gasim un asemenea loc.plus ca e si cam tarziu!un rasp pls...multumesc

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us