Pagina 1 din 16 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 126

Subiect: Regina Noptii - Paulesti

Inregistrat
    12.05.2008

Implicit Regina Noptii - Paulesti

Buna fetelor?
    Ce stiti despre acest restaurant? Se afla in padurea de la Paulesti si am auzit ca a fost inaugurat de putin timp si are amenajata si gradina unde se fac nunti in aer liber si restaurant in interior.

Inregistrat
    25.03.2009

Implicit Re: Restaurant Regina noptii Paulesti

Citat Postat de paulette Vezi mesajul
    Buna fetelor?
    Ce stiti despre acest restaurant? Se afla in padurea de la Paulesti si am auzit ca a fost inaugurat de putin timp si are amenajata si gradina unde se fac nunti in aer liber si restaurant in interior.
    Buna, eu o sa fac nunta acolo pe 24.04.2010...ce pot sa-ti spun despre acest rest este intr-adevar frumos, gradina deasemenea si ca se mai cosntruiesc inca 2 restaurante, daca mai vrei alte detalii...cu cea mai mare placere, o zi buna

Inregistrat
    19.08.2009

Am auzit ca e foarte frumos acolo, chiar sambata trecuta(22.08.2009) am vazut o nunta acolo...super... si mancarea din cate stiu e buna ;) sa nu mai zic de amplasere...super
    Love is in the air
    In the rising of the sun
    Love is in the air
    When the day is nearly done

Inregistrat
    19.08.2009

si eu am nunta la regina noptii paulesti pe 18.09.2010. sala inca nu este gata, dar din cate am inteles va fi o sala eleganta. anul acesta in decembrie vor sa faca inaugurarea acestei sali.

Inregistrat
    25.03.2009

Citat Postat de oanabgz Vezi mesajul
    si eu am nunta la regina noptii paulesti pe 18.09.2010. sala inca nu este gata, dar din cate am inteles va fi o sala eleganta. anul acesta in decembrie vor sa faca inaugurarea acestei sali.
    Buna, imi poti spune cat ti-a spus ca va fi meniul la anul? mersi frumos

Inregistrat
    19.08.2009

anul acesta meniul este 180 lei. patronul localului a spus ca in 2010 este posibila o crestere de 10-20 lei.

Inregistrat
    02.09.2009

Question Re: Restaurant Regina noptii Paulesti

Citat Postat de oanabgz Vezi mesajul
    buna
    Noi tot pe 18.09.2010 avem nunta la paulesti.Am aranjat tot prin tel.,din pacate nu suntem in tara si aveam emotii de cum ar fi restaurantul.Te rog daca te mai duci sa imi spui si mie, cum arata ca sunt stresata rau.
    multumesc

Inregistrat
    02.09.2009

Unhappy Re: Restaurant Regina noptii Paulesti

Cand au fost parintii la Paulesti ne-au spus ca in incinta restaurantului sunt 4 sali, noi am optat pt sala cu mese rotunde(care la vremea respectiva nu era terminata). Mai mult nu stiu, daca sunt miresici care au mai multe detalii astept cu nerabdare pareri si sfaturi.
    Multumesc

Pagina 1 din 16 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us