Pagina 1 din 61 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 481

Subiect: Restaurante in Satu Mare

Inregistrat
    18.08.2007

Implicit Re: mirese 2008 din Satu Mare

Citat Postat de hans2008 Vezi mesajul
    ..ankuta ...chiar esti de a mea, ma bucur ca ai intrat pe forum. Stii cum se zice cu cat mai din timp este pregatit....cu atata mai bine, asa ca nu e nici o problema ca te casatoresti in 2009, ....timpul trece repede si ooops aici este 2009

si descopar ca avem nunta si la acelasi restaurant....la Melody
    Inseamna ca o sa avem multe de impartit

Inregistrat
    31.10.2006

Implicit Re: mirese 2008 din Satu Mare

ma bag si eu in sema cu un "sfat" pt miresicile din SM:
    Sa nu cumva sa faceti nunta la REGAL...sunt niste hoti si niste mincinosti si nici nu am cuvinte sa i descriu...
    mi s a facut lehamite de nunta mea in urma fazelor pe care mi le au facut.
    s au comportat impecabil pana la semnarea contractului si dupa.

Inregistrat
    18.08.2007

Unhappy Re: mirese 2008 din Satu Mare

Citat Postat de miti Vezi mesajul
    ma bag si eu in sema cu un "sfat" pt miresicile din SM:
    Sa nu cumva sa faceti nunta la REGAL...sunt niste hoti si niste mincinosti si nici nu am cuvinte sa i descriu...
    mi s a facut lehamite de nunta mea in urma fazelor pe care mi le au facut.
    s au comportat impecabil pana la semnarea contractului si dupa.

...eu cred ca m-as enerva la culme! Ce contract ai avut...? Nu puteai sa ii presezi in vreun mod? Imi pare tare rau pt tine...
    Eu am inchiriat deja sala la Melody...si din cate am vazut cred ca nu o sa avem probleme......Speeeeeer. Oricum mersi de sfat......si o sa fiu f atenta

Inregistrat
    19.10.2007

Implicit Re: mirese din Satu Mare

...miti poate poti sa ne spui de sa ne ferim in legatura cu restaurantul, sau la ce sa avem grija

Inregistrat
    19.10.2007

ankuta, despre Melodi inca nu pot sa iti spun nimic, eu am semnat un contract si atat. insa pot sa iti spun de prieteni de ai mei care au facut tot acolo si au fost multumiti, iara la nuntile la care am fost acolo a fost chiar frumos

Inregistrat
    18.08.2007

Smile Re: mirese din Satu Mare

ankuta, despre Melodi inca nu pot sa iti spun nimic, eu am semnat un contract si atat. insa pot sa iti spun de prieteni de ai mei care au facut tot acolo si au fost multumiti, iara la nuntile la care am fost acolo a fost chiar frumos

De aia am si ales Melody ...am avut acolo nunta in familie....si am fost multumiti. Tu ai ales sala mica sau aia mare?

Inregistrat
    31.10.2006

...miti poate poti sa ne spui de sa ne ferim in legatura cu restaurantul, sau la ce sa avem grija
    tu vad..ca ai ales deja....altceva

poi ce sa zic...au fostde neimaginat....
    cu banii
    am stabilit un pret(doar verbal)...si cand a fost sa platim..era altul...
    + ca cica s-au spart pahare de 2 mil cand nu s a spart nici un pahar
    +ca am platit multe meniuri in plus(vreo 5) pt ca tot era pe carne de porc si am avut invitati care au consumat pui ca erau la regim...pe alea de porc nu le a consumat nimeni..dar le-am platit...
    tortul era aprope sa nu ajunga desi am comandat dublu decat necesarul
    si ce m a enervat cel mai tare...
    tataluimeu i s a facut rau...si a inchiriat sus o camera sa se intinda....a stat vreo 2 ore si a platit900mii (atat i s a cerut desi era doar 8) si mi-a zis...ca a platit camera...si la sfarsit cand le plateam au spus ca camera nu era platita(nu l vedeau pe tata ca era in masina) si de vreo 3 ori am zis ca e platita si ei nu si nu...pana cand m am dus sa l chem pe tata sa le zica el...si atunci...brusc si au aminit ca a fost platita camera....
    dar idiotul de patron la facut pe taica meu MINCINOS....si sincer cred ca tata decat sa minta mai bine si-ar rupe limba...
    da in fine la asta chiar m-au enervat rau

+ca era meci...si vreo 10 barbati...vroiau sa se uite si au zis astia ca platesc toti o camera sa se uite la meci:si cica nu platiti cate 2 o camera si doar asa se poate...
    si muuuuuuuuulte altele...
    a da....
    am avut fantana de cioco si doar vreo 6 farfurii pt si ii zic la chelner ca nu mai sunt si sa le stanga de la invitati sa le spele si sa le puna din nou...si imi zice ca nu poate si le am stans eu...si m am dus si le am spalat la baie cu o prietena.... asta pe langa ca erau 4 chelneri pe sala si 2 la spalat vase la o nunta de 70 de persoane.
    De neimaginat.....

Inregistrat
    18.08.2007

Citat Postat de miti Vezi mesajul
    tu vad..ca ai ales deja....altceva

poi ce sa zic...au fostde neimaginat....
    cu banii
    am stabilit un pret(doar verbal)...si cand a fost sa platim..era altul...
    + ca cica s-au spart pahare de 2 mil cand nu s a spart nici un pahar
    +ca am platit multe meniuri in plus(vreo 5) pt ca tot era pe carne de porc si am avut invitati care au consumat pui ca erau la regim...pe alea de porc nu le a consumat nimeni..dar le-am platit...
    tortul era aprope sa nu ajunga desi am comandat dublu decat necesarul
    si ce m a enervat cel mai tare...
    tataluimeu i s a facut rau...si a inchiriat sus o camera sa se intinda....a stat vreo 2 ore si a platit900mii (atat i s a cerut desi era doar 8) si mi-a zis...ca a platit camera...si la sfarsit cand le plateam au spus ca camera nu era platita(nu l vedeau pe tata ca era in masina) si de vreo 3 ori am zis ca e platita si ei nu si nu...pana cand m am dus sa l chem pe tata sa le zica el...si atunci...brusc si au aminit ca a fost platita camera....
    dar idiotul de patron la facut pe taica meu MINCINOS....si sincer cred ca tata decat sa minta mai bine si-ar rupe limba...
    da in fine la asta chiar m-au enervat rau

+ca era meci...si vreo 10 barbati...vroiau sa se uite si au zis astia ca platesc toti o camera sa se uite la meci:si cica nu platiti cate 2 o camera si doar asa se poate...
    si muuuuuuuuulte altele...
    a da....
    am avut fantana de cioco si doar vreo 6 farfurii pt si ii zic la chelner ca nu mai sunt si sa le stanga de la invitati sa le spele si sa le puna din nou...si imi zice ca nu poate si le am stans eu...si m am dus si le am spalat la baie cu o prietena.... asta pe langa ca erau 4 chelneri pe sala si 2 la spalat vase la o nunta de 70 de persoane.
    De neimaginat.....

Multumim mult ca ne povestesti....ca nu stie niciodata! Eu cred ca devin o bestie sa am asa surprize la nunta! Oricum aia sunt f nesimtiti...pt ca orice ar fi,se dicuta inainte...in noapte cu pricina sa nu terorizezi mirii... si mai cred ca profita de situatie punandu-te in fata faptului implinit..... NESIMTITIIIIIIIIII
    Acum ca mi-ai povestit, am de gand sa stabilesc pe hartie totul dinainte......

Pagina 1 din 61 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us