Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate de la 17 la 24 din 24

Subiect: Costume de la Alb si Negru

Inregistrat
    05.02.2011

Implicit Re: Costume de la Alb si Negru

Citat Postat de lady_in_white Vezi mesajul
    Costumele Alb si Negru arata foarte bine cand sunt imbracate, insa au totusi un incovenient: materialele nu sunt atat de calitative, comparativ cu Tata si fiul (undeva la 85% lana si 15% mohair), pe cand la Alb si Negru chiar si la atingere se simte sinteticul, iar lana mai putin de 80%.
    In ultimii ani nu se mai pune pret pe calitate ,atata timp cat arata foarte bine pe noi

Inregistrat
    11.07.2011

Nu recomand costumele Alb si Negru...sunt supraestimate ca pret si calitativ..nu chiar la valoarea banilor...sa nu mai amintesc ca aceleasi costume la magazinele din Satu Mare sau magazinele Inedit-reprezentate de Paula Seling-- sunt la jumatate de pret..apoi...la Alb si Negru modelele sunt putine si..am auzit la nunti si replici de genul..tot de la Alb si Negru are costumul...nu ca ar fi o rusine..insa au cam devenit o "uniforma"

Inregistrat
    08.01.2011

noi am ales camasa si papionul de la ei, si s-au comportat ok , nicio schimbare chiar si dupa spalare

Inregistrat
    05.02.2011

Am fost si noi la magazinul Dinasty din Afi Cotroceni, a fost o experienta jalnica. Nu ne-a dat nimeni buna ziua cand am intrat, nici nu au venit sa ne intrebe ce cautam, ne-am uitat singuri pe etichete sa vedem din ce matrial sunt facute costumele, ce marime au, ce culori ne interesau... Catalogul expus era din 2010... Nici cand am plecat nu ne-a spus nimeni la redevere... Ne-am mai dus si ieri, ne-am gandit ca poate am prins o tura nasoala, insa la fel, s-au uitat la noi cand am intrat in magazin( sau prin noi), nu ne-au dat buna ziua si
    am plecat imediat pt ca nu mai aveam chef sa cautam singuri ce aveam nevoie. Vanzatoarele de la Adina Buzatu au fost super dragute, l-au ajutat sa se imbrace, i-au recomandat tot felul de variante, au sunat croitoreasa, nu se compara.

Inregistrat
    18.06.2007

Buna!
    Vand costum mire Smoking Negru de la Alb si Negru (Dinasty) marimea 50.
    Pret 1.300 ron.
    Daca cineva este interesat astept mesaj.
    Multumesc!

Inregistrat
    31.01.2013

Buna ziua
    Am si eu o intrebare. Noi vrem sa ajungem la Piatra Neamt si am sunat la un nr de tel care l-am gasit pe net si nici un raspuns. Aveti un nr de acolo? sau mai multe detalii? ca am inteles ca daca ajungi la ei la fabrica gasesti costume foarte ieftine cu mici defecte. adica pantalonul are alt numar decat sacoul.

Inregistrat
    08.03.2013

Sunt costume frumos croite si de buna calitate.

Inregistrat
    12.11.2013

Citat Postat de oana_zuina Vezi mesajul
    Am fost si noi la magazinul Dinasty din Afi Cotroceni, a fost o experienta jalnica. Nu ne-a dat nimeni buna ziua cand am intrat, nici nu au venit sa ne intrebe ce cautam, ne-am uitat singuri pe etichete sa vedem din ce matrial sunt facute costumele, ce marime au, ce culori ne interesau... Catalogul expus era din 2010... Nici cand am plecat nu ne-a spus nimeni la redevere... Ne-am mai dus si ieri, ne-am gandit ca poate am prins o tura nasoala, insa la fel, s-au uitat la noi cand am intrat in magazin( sau prin noi), nu ne-au dat buna ziua si
    am plecat imediat pt ca nu mai aveam chef sa cautam singuri ce aveam nevoie. Vanzatoarele de la Adina Buzatu au fost super dragute, l-au ajutat sa se imbrace, i-au recomandat tot felul de variante, au sunat croitoreasa, nu se compara.
    Cred ca sunt firme mai bune

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us