Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011
Rezultate de la 81 la 85 din 85

Subiect: Cursuri de dans

Inregistrat
    17.04.2011

Implicit Re: Cursuri de dans

Multumesc mult pt mesaj!Am sunat si astept o oferta! Stai linistita poate a fost mai bine asa ca nu sh nici eu ce reusim sa facem cu cele 2 picioare stangi ale lui

Inregistrat
    17.02.2012

Citat Postat de raluca_ralucutza Vezi mesajul
    Multumesc mult pt mesaj!Am sunat si astept o oferta! Stai linistita poate a fost mai bine asa ca nu sh nici eu ce reusim sa facem cu cele 2 picioare stangi ale lui
    Buna dragutza ai primit oferta ? sa inteleg ca si la voi exista 2 picioara stangi ... si eu care eram atat de complexata de faptul ca scumpul meu nu le prea are cu dansul. Sper sa accepte sa facem un curs pentru dansul nostru , imi poti trimite si mie un nr de tel?

Inregistrat
    16.09.2010

Fetelor problema cu dansul cred ca e o chestie "cronica " mai ales la barbati carora nu prea le pasa. Asa a fost si la mine cu picioarele stangi , chiar si eu ma tineam mare dansatoare pana mi-a fost recomandata o dra de la DIS DANCE - Ioana Dulau parca. Sincer ea ne-a ajutat mult si in alegerea piese de deschidere a dansului si cum sa valsam in timpul nuntii, chiar si un pic de populara. Pacat ca nu mai am nr ei de telefon, stiu doar ca sa maritat intre timp. daca nu ma insel recomdarea pt ea am primit-o de la Florin ... nu stiu sigur.....

Inregistrat
    15.06.2010

Noi am facut un curs pentri incepatori cu Somodi Katalin, Daceart.
    Pentr coregrafie am ales tot pe ei. Am dansat un tango la nunta. Am avut mare succes cu tangoul respectiv si pe parcursul nuntii am putut dansa foarte relaxati la toate melodiile.
    Inainte de cursul respectiv nu prea reuseam sa dansam impreuna dar cu ajutorul cursului nu mai avem emotii pe parchetul de dans.
    Va recomand tuturor ca sa participati ineaintea nuntii la un astfel de curs.
    D-na Somodi si echipa ei este foarte profesionista.

Inregistrat
    22.09.2011

Citat Postat de Bibiti Vezi mesajul
    Ralu_ ti-am trimis un pm.Nu stiu pretul ca nu am mai sunat acolo (sotiorul meu mi-a ras in nas, din pacate cand am ridicat problema cursurilor de dans..),dar am si eu numarul de la o miresica.Spor la miresit!
    Si eu vreau daca se poate nr de tel pentru cursuri de dans...
    Multumesc!

Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us