Pagina 2 din 11 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 85

Subiect: Cursuri de dans

Inregistrat
    16.10.2008

Implicit Re: Cursuri de dans

fetelor, am vazut ca sunteti tare dornice sa luati lectii de dans ...eu am o prietena care e instructor de dans...a fost si campioana la dans sportiv...deci care vreti, sa-mi spuneti, ca va dau nr ei de mobil pe mesaj privat, ok?

Inregistrat
    06.08.2008

Ce pret are un curs la ea?
    M-am interesat la un club unde este 400 ron/persoana un curs de 40 ore!
    E cam mult...

Inregistrat
    16.10.2008

Citat Postat de tundealiz Vezi mesajul
    Ce pret are un curs la ea?
    M-am interesat la un club unde este 400 ron/persoana un curs de 40 ore!
    E cam mult...
    sincer iti spun ca nu stiu.....eu mergeam la ceva cursuri darerau colective adica mai multe persoane si dadeam 10 lei parca pe curs de 2 ore...nu mai stiu sigur cel mai bine sa vorbesti tu cu ea, daca vrei iti dau nr de telefon in mesaj privat si o intrebi....

Inregistrat
    06.08.2008

Te rog sa-mi trimiti atunci nr si cand voi avea timp o sun.
    Mersi

Inregistrat
    16.07.2009

Citat Postat de lleicam821 Vezi mesajul
    sincer iti spun ca nu stiu.....eu mergeam la ceva cursuri darerau colective adica mai multe persoane si dadeam 10 lei parca pe curs de 2 ore...nu mai stiu sigur cel mai bine sa vorbesti tu cu ea, daca vrei iti dau nr de telefon in mesaj privat si o intrebi....
    Unde s-au tinut cursurile cand ai fost tu?
    Si cum o cheama pe profesoara? Face parte dintru-un anumit club?

Inregistrat
    02.10.2007

Noi am facut cursuri cu o tipa care face dansuri sportive de performanta, Sabina o cheama. E super tare desi are numai vreo 17 ani. Ea ne-a pregatit si pe noi si si pe niste prieteni de-ai mei dar pentru nunta lor, normal. Cu ei a facut un tango, super reusit iar noi am facut o coregrafie putin mai complexa. Spun asta pentru ca in coregrafia noastra au fost inclusi si nasii. Am inceput dansul pe un vals lent dupa care la un moment dat melodia se schimba si au intrat si nasii si am dansat in sincron vals vienez. La un moment dat am schimbat perechile si am dansat eu cu nasul si nasa cu mirele din nou in sincron dupa care am revenit fiecare la perechile noastre. Invitatii au fost super impresionati si emotionati.

Inregistrat
    27.06.2007

Citat Postat de a_berky Vezi mesajul
    Noi am facut cursuri cu o tipa care face dansuri sportive de performanta, Sabina o cheama. E super tare desi are numai vreo 17 ani. Ea ne-a pregatit si pe noi si si pe niste prieteni de-ai mei dar pentru nunta lor, normal. Cu ei a facut un tango, super reusit iar noi am facut o coregrafie putin mai complexa. Spun asta pentru ca in coregrafia noastra au fost inclusi si nasii. Am inceput dansul pe un vals lent dupa care la un moment dat melodia se schimba si au intrat si nasii si am dansat in sincron vals vienez. La un moment dat am schimbat perechile si am dansat eu cu nasul si nasa cu mirele din nou in sincron dupa care am revenit fiecare la perechile noastre. Invitatii au fost super impresionati si emotionati.
    O recomand si eu pe campioana Sabina, intradevar e superba.pe mine nu m-a pregatit pentru ca pe cand ne-am hotarat noi era prea tarziu, si nu mai aveam timp de luat si lectii de dans, dar a dansat la nunta mea SUPER, a facut un show, toata lumea s-a adunat in jurul ei si al partenerului si i-au aplaudat si laudat la maxim dupa.
    atasez cateva poze cu ea..sper sa nu fie problema
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    16.10.2008

Citat Postat de ildus Vezi mesajul
    Unde s-au tinut cursurile cand ai fost tu?
    Si cum o cheama pe profesoara? Face parte dintru-un anumit club?
    cand am fost eu se tineau la casa de cultura M. Eminescu, o cheama Raluca si afacerea era a ei dar nu stiu cum ii spunea la club....

Pagina 2 din 11 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us